A Ty co myślisz? ;)

Temat dostępny też na forum: Poznajmy się
Czy jak ktoś nie wychodzi imprezować musi za każdym razem być odrzucany od grupy?
Dlaczego nie można spokojnie spędzić weekendu, tylko co piątek czas na jakiś reset..
Gdzie szukać kobiet, które są odpowiedzialne i wyrosły z imprezowania, które cenią sobie bardziej spokój, zacisze domowe bądź długie spacery po lesie, wspólne filmy? ;)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Kolega
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Gdzie szukać kobiet, (..) które cenią sobie bardziej spokój, zacisze domowe bądź długie spacery po lesie, wspólne filmy?

W domu, lesie i kinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A Ty co myślisz? ;)

Chcesz to napisz do mnie :) monika.kosss@interia.pl Też szukam spokoju :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię imprezy i imprezować ale jakoś do głowy mi nie przyszło by na takich imprezach szukać czegoś więcej niż beztroskiej zabawy.
Zdecydowanie odradzam imprezownie, bary, czy inne takie przybytki na szukanie partnera. Chyba że oboje cenicie przelotne znajomości a hobby to tankowanie alko XD Jeśli chodzi o fajne znajomości to warto poszukać wspólnych zainteresowań wśród fanów czy pasjonatów w danej dziedzinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dopisz swój wiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam 27 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Leśna Dolina (19 odpowiedzi)

Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego...

Wzgórze Hoplity (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...