A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja wiem...że najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech,pełna energii,jęcząca w nocy i nie warcząca w dzień,czyż nie ?

Tylko pamiętajcie to ma działać w obie strony,my też nie lubimy sfrustrowanych typów :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

To marznij :-) skoro zamieniać sie nie chcesz..Tylko nie narzekaj wtedy.

~R.N wzajemnie. Tobie również miłego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Dobrze, miło się z Wami rozmawiało ale mam trochę jeszcze pracy, muszę się jeszcze spakować bo jutra wyjeżdżam.

Miłego wieczoru Wam życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Nie wiem, ile jest u mnie, ale dla mnie niewystarczająco ;) Ale nie będę się z Tobą zamieniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Vivien, ale co jest powodem? macie jakąś awarię? Czy spółdzielnia aż tak oszczędza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Vilette jak chcesz możemy się zamienić,nastawisz sobie taką temp.jaką bedziesz chciała.
Ja lubię zimno,aktualnie u mnie 18 stopni,bo tak chcę.
Od zawsze spałam przy otwartym oknie w największych mrozach.
Codziennie wyłączam piec i otwieram wszystkie okna,przez całą zimę.
W końcu jestem Wilczyca :) coś w tym jest jednak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja też mogę sobie zapalić. Świeczkę zapachową ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

U mnie to tak działa: Zamawiam z 20mp drewna, biorę trzy dni urlopu i jadę z piłą i siekierą.

Mam to tak obcykane, że te 3 dni wystarcza mi na porżnięcie 20 mp., porąbanie, złożenie, wysprzątanie palcu robót do jednej trociny.

Gdy przychodzi zima mam czym palić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Jessu, Manson, ale kusisz ;) Wpadłabym, gdybym tylko mogła ;) Nawet zjadłabym coś pikantnego, coby się od środka rozgrzać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Kurcze... a ja mam letki kryzys.
Nawet łańcuch do piły naostrzyłem, ale przez pogodę znowu nie pociąłem drewna. A do węgla przestaję powoli mieć dostęp, przez niepocięte drewno, które leży na nim;]
Przyjdzie mi się wygrzewać na podłodze w łazience, zamiast chudej okularnicy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

cyt. "Też z dwoma dziewczynami? ;)"

Jestem już na to za stary. Poza tym powiem Ci coś:

Zawsze liczyła się dla mnie tylko prawdziwa miłość. Żebym mógł pójść do łóżka z przygodną dziewczyną musiałbym najpierw się w niej zakochać, sam sex mnie nie interesuje (nie ma uczucia).

Z racji wykonywanej pracy, miałem dziesiątki możliwości na coś takiego ale jednak NIE.

Pewnie mało Kto to zrozumie i powie, że jestem głupkiem ale Ja powtarzam "NIE".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Szuroczka to Szuroczka, kto zna ten wie. Strasznie tę babę kocham :-))) Miłością niezrozumiałą dla naszej podwójnej Inki bo za nic i pomimo wszystko :-)))

Polskie góry przełaziłem całe. Jeśli chodzi o Kotlinę wolę czeską stronę. Kiedyś to można było co najwyżej po szlaku Przyjaźni łazić. A teraz to ho ho.

Wbija Vi. Pompa w obiegu grzewczym zamontowana, hula jak młody bóg. Ciepło tak u mnie, że można na golasa łazić :-))) Granaty z łomżą stoją w sieni, więc jest się czym chłodzić. Skol :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

No nie grzeją. Ręce mam już zimne, szron we włosach...A nie, pardon, to siwe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Vi...nie grzeją???...to czemu Ty mi nie mówisz...pakuj się i dawaj..u mnie ciepło:-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Też z dwoma dziewczynami? ;)

Ja nie oszczędzam, absolutnie. Przejściowe problemy a mnie już kończą się koce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Vivien, powiedz mi: oszczędzasz na energii cieplnej?

Czy u ciebie w mieszkaniu jest tak zimno? Spółdzielnia nie dogrzewa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Nie będę pytał Kto to Szuroczka - wszystkiego wiedzieć nie muszę;-)

Kotlinę Kłodzką bardzo miło wspominam - właśnie w następne wakacje robię sobie tam wycieczkę plus Karpacz / Jelenia Góra.

Wspominam miło bo jak miałem z 20 lat to tam byłem z dwoma dziewczynami pod jednym namiotem. Miłe wspomnienia do dziś.

Postanowiłem sobie zrobić comeback.

Chyba się dobrze stało. każdy zna siebie lepiej. To już przeszłość. - to tak do twojej decyzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Ja to bym teraz poszła wszędzie, gdzie jest ciepło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Bory przez Szuroczkę.
Najpierw mieszkaliśmy w Górach Bystrzyckich, a potem znaleźliśmy moją aktualną leśniczówkę. No i kupiliśmy, bo się Szurce podobało. A potem Szuroczka zmieniła plany na życie a ja zostałem z dobytkiem :-))) No i tak sobie tutaj żyję :-)))

Ale to chyba dobrze się stało, bo jak znam siebie to bym teraz siedział gdzieś w Finnmark i gadał z Lapończykami o hodowli reniferów w języku sami :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Dużo ludzi tam przyjeżdża i zostaje na stałe. Musiało Ci się podobać? Czemu akurat Bory? Bliżej było?

Ziemia w Bieszczadach też tania ale klimat, który tworzą ludzie niepowtarzalny - takiego nigdzie w Polsce nie znajdziesz.

Być może bardziej byś tam pasował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może tak.... pogadamy jakie kobiety podobają się Wam, Panowie, najbardziej?

Raczej tygodni :-))) Ja złaziłem całe Bieszczady z plecakiem i namiotem. A w Balnicy było super, bo tylko przemytnicy z ludzi się pojawiali. Na spędzanie tam lat to ja wtedy byłem zbyt żądny wrażeń. Jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zakaz zakupu kryptowalut (42 odpowiedzi)

Takiego to niusa dzisiaj przeczytałem:...

Zarabianie na kryptowalutach - Jaki podatek? Potrzebna DG? (6 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym uzyskać informację na temat sposobu opodatkowania zarobku (osoba fizyczna)...

Problem z uzaleznieniem.. Alkohol, depresja... (8 odpowiedzi)

Witajcie. Kiedys juz stworzylem tu watek, w ktorym prosilem o pomoc z uporaniem sie ze swoim...