Joanna - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z biurem,wysoka kultura oraz profesjonalizm na... Joanna Agnieszka - opinia (1) Dzień dobry, Jestem bardzo zadowolona z usług ABCDom Nieruchomości w... Agnieszka Agnieszka K - opinia (1) Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z usług abcdom nieruchomości w... Agnieszka K
Agnieszka K - opinia (1) Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z usług abcdom nieruchomości w... Agnieszka K Tomasz - opinia (1) Firma ABC Dom nieruchomosci błyskawicznie przeprowadziła mnie przez proces... Tomasz Marta - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa na wysokim poziomie :) Marta Lena - opinia (1) Polecam, profesjonalne podejście do sprawy. Super kontakt i bardzo mili ludzie. Lena Lukasz - opinia (1) Serdecznie polecam! Sprzedalismy razem mieszkanie szybko. Mimo problemu jaki... Lukasz Mariusz Z - opinia (1) Wszystko załatwione od A do Z.Polecam ! Mariusz Z Mariusz Studziński - opinia (1) Bardzo szybka i profesjonalna obsługa pełen profesjonalizm polecam Mariusz Studziński RG - opinia (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do transakcji. RG Mateusz - opinia (1) Elegancja francja, szybko i sprawnie zalatwione absolutnie wszystko Mateusz Daniel - opinia (1) Współpracę z biurem abcdom nieruchomości, a w szczególności z panem... Daniel Apartment Flipping sp z o.o. - opinia (2) Bardzo profesjonalnie prowadzony Zakład.Polecam Apartment Flipping sp z o.o. Ewa, Tadeusz - opinia (2) Obsługa na szóstkę. Pani Beata profesjonalnie zajęła się sprzedażą... Ewa, Tadeusz Agnieszka Szuba - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Z pełną kulturą, szacunkiem dla klienta,... Agnieszka Szuba Paweł - opinia (2) Bardzo polecamy. Doskonała obsługa. Pan Grzegorz Sikora wykazał się... Paweł Karolina - opinia (1) Grupa profesjonalistów rzetelnie wykonujących swoją pracę. Można liczyć na... Karolina Adrian - opinia (2) Profesjonalna i miła obsługa, super kontakt. Bardzo sprawne i szybkie... Adrian Ewa - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z biurem ABC. Pan Grzegorz jest osobą... Ewa