Jan - opinia (1) Polecam agencję ABC Dom Nieruchomości. Zakup mieszkania z pomocą Pana... Jan Anna - opinia (1) Współpracę z Panem Grzegorzem Sikorą oceniam bardzo pozytywnie. Jest dostępny... Anna Michał - opinia (1) Współpracowaliśmy z p. Grzegorzem przy zakupie mieszkania. Sprawdziliśmy... Michał
Agnieszka F. - opinia (2) Serdecznie polecam ABC Nieruchomości, w szczególności współpracę z Panem... Agnieszka F. Janusz K - opinia (1) Pan Grzegorz Sikora to profesjonalista oferta przygotowana porządnie i... Janusz K Anna C - opinia (1) Witam serdecznie. Przeprowadzałam przez abc dom juz drugą transakcję... Anna C Jadwiga - opinia (1) Bardzo szybka i skuteczna obsługa, sprawna i merytoryczna komunikacja.... Jadwiga K. O - opinia (1) Pan Grzegorz to profesjonalista. Dba o każdą stronę. Zależy mu na tym, by... K. O Weronika B. - opinia (1) Pani Beata zajęła się sprzedażą działki profesjonalnie. Czułam się... Weronika B. Aleksandra T. - opinia (1) Wszystko bardzo sprawnie. Pani Beata zawsze zna odpowiedzi na wszystkie... Aleksandra T. z Kołkowski - opinia (1) Zakupiliśmy mieszkanie przez pośrednika Pana Grzegorza Sikorę. wyróżnia się... z Kołkowski Agnieszka Ciurkowska - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Grzegorzem Sikorą. Pełen... Agnieszka Ciurkowska Łukasz - opinia (1) Współpraca z ABC nieruchomości przewyższa oczekiwania klientów. Sprzedaż... Łukasz Aga - opinia (1) Polecam współpracę z biurem ABC, w szczególności z panem Grzegorzem Sikorą.... Aga Paulina - opinia (1) Współpraca z Panem Grzegorzem bardzo sprawna, pomoc na każdym kroku, szybki i... Paulina Ewelina - opinia (2) Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem nieruchomości w szczególności z... Ewelina Paulina - opinia (1) Serdecznie polecam usługi Pana Grzegorza, profesjonalista w każdym calu.... Paulina Marta - opinia (1) Współpraca z Panią Agatą przebiegła bardzo sprawnie na każdym etapie procesu... Marta Katarzyna R - opinia (2) Bardzo polecam obsługę pani Beaty P.Zetelna kompetentna fachowa bardzo miła... Katarzyna R Natalia - opinia (1) Rewelacja. Miałam do czynienia z wieloma pośrednikami i ABC Dom Nieruchomości... Natalia