Mirosława - opinia (1) Firma godna polecenia. Pan Grzegorz bardzo sprawnie i szybko przeprowadził... Mirosława Radek - opinia (1) Profesjonalna obsługa bardzo polecam. W przeciągu 2 mc znaleźli klienta na... Radek Angelika Brożek - opinia (2) Serdecznie polecam :) super współpraca Angelika Brożek
Anna Burak - opinia (3) Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w proces sprzedaży domu. Wszystkie... Anna Burak - opinia (2) Biuro nieruchomości ABC a w szczególności Pan Grzegorz, z którym miałam... Dariusz - opinia (2) Pan Grzegorz sikora. Chcę Panu bardzo podziękować za profesjonalną i fachową... Dariusz Katarzyna - opinia (2) Szybko, profesjonalnie, dobra oferta. Prowadzenie klienta "za rękę". Katarzyna Rafał - opinia (1) Z całego serca polecam współpracę z Panem Grzegorzem z ABC Dom Nieruchomości.... Rafał Dariusz - opinia (1) Pan Grzegorz godny polecenia sprzedawca. Komunikatywny i dbający o każdy... Dariusz Piotr - opinia (1) Polecam współpracę z panem Grzegorzem, pełen profesjonalizm. Piotr Dorota Żuk - opinia (1) Witam, chciałabym się podzielić pozytywną opinią i zachęcić wszystkich... Dorota Żuk Ewa Z. - opinia (2) Współpracę z Panią Beatą w zakresie pośrednictwa sprzedaży nieruchomości w... Ewa Z. Zibi - opinia (2) Poszukując mieszkania trafiliśmy na ABC Nieruchomości i Panią Beatę. Pomimo... Zibi Dagmara Kaczmarska - opinia (1) Bardzo sprawnie i bez problemów sprzedaliśmy mieszkanie z pomocą Pani Beaty.... Dagmara Kaczmarska Karol - opinia (2) Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pana Grzegorza współpraca z tym... Karol Krzysztof - opinia (1) Pan Grzegorz pomógł mi przejść przez proces zakupu mieszkania z rynku... Krzysztof Barbara Ch - opinia (1) W zeszłym roku podjęłam współpracę z p.Wojtkiem Wodzińskim.Jest osobą bardzo... Barbara Ch Elżbiata B. - opinia (1) Przedstawiciel Firmy abc dom pan Grzegorz sprzedał moje mieszkanie w okresie... Elżbiata B. Joanna i Rafal - opinia (1) Serdecznie z mężem polecamy Pana Grzegorza Sikorę.Pełen profesjonalizm na... Joanna i Rafal Justyna - opinia (1) Polecam p. Grzegorza Sikore. Pełen profesjonalizm. Justyna