Ocena współpracy-sprzedaż nieruchomości. (2) Ocena moja B,dobra wręcz... Rafał G Pani Beata wymiata :) (1) Jeśli PG to tylko ABC DOM bo znają nasze miasto. Autor Polecam (2) Gorąco polecam wszystkim współpracę z Panią Beatą. Sprawa załatwiona szybko i... Anna Machnica Klajnszmyt
Bardzo polecam ABC Nieruchomości (2) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Beatą Parol przy sprzedaży... Danuta Gorąco polecam (1) Polecam wszystkim potencjalnym kupującym oraz sprzedającym panią Beatę Kamil Dziękuję :) (1) ... Pani Beacie Parol za profesjonalną i szybką pomoc w sprzedaży naszego... Asia Dziękuje ! (1) Gorąco i szczerze polecam profesjonalizm Pani Beaty Parol. Była pomocna, mila... Iwona Beata Parol Pośrednik Nieruchomości (1) Pani Beata Parol to świetny Agent Nieruchomości. Do swojej pracy podchodzi z... Grazyna Bardzo dobra obsługa (1) Uważam, że współpraca z Panią Beatą Parol była pomyślna. Pani Beata okazała... Ryszard Rewelacja ! (1) Polecamy wszystkim biuro nieruchomosci ABC DOM. W szczególności profesjonalną... Lucyna i Paweł Polecam biuro ABC (1) Chcesz kupić sprzedać dom , mieszkanie skorzystaj z usług biura ABC a na... Bogusława Żemojdzin Polecam -ABC Dom Nieruchomości............ (1) W pośrednictwie w obrocie nieruchomościami jak wiadomo potrzebna jest wiedza... Rysiek POLECAM (2) Najpierw moja córka sprzedawała mieszkanie i po finalizacji poleciła mi biuro... MAREK Zadowolona klientka :) (1) Jestem zadowolona z usług firmy ABC DOM. Miła obsługa. Wszystko szybko i... Izabela Maszke Monika Świerczyńska - skarb!!! (1) Polecam każdemu Biuro Nieruchomości ABC DOM. Pełen profesjonalizm, miła... ANNA Polecamy (2) Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług firmy "ABC Dom". Pan Wojtek pomógł... Ewa i Piotr ABC DOM Najlepsze :) (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego doradztwa biura ABC DOM.... Małgorzata i Jarosław Walczak Super profesjonalna obsluga (1) W maju 2016 mialem przyjemnosc skorzystac z uslug posrednictwa przy sprzedazy... Wojciech S. pełne uznanie i szacunek dla pani Beaty (1) Niespotykany styl bycia ,otwartość,skuteczność i szybkość realizacji... bohdan Moja opinia (1) Szczerze polecam biuro ABC dom. Profesjonalizm Pani Beaty Parol to nie tylko... Ewa Tomasik