Adam Kowalski - ocena (2) Wszystko w najlepszym porządku udany zakup mieszkania. Dziękuję i Pozdrawiam Adam Kowalski Elżbieta - ocena (1) Pani Beata Parol, która pomogła sprzedać moje mieszkanie jest osobą... Elżbieta Anna Cobel - ocena (2) Bardzo dziękujemy Pani beacie za zorganizowanie i przeprowadzenie procesu... Anna Cobel
Elzbieta K. - ocena (1) Pełen profesjonalizm, kreatywność, podejście do klienta z szacunkiem i... Elzbieta K. Kazimierz i Wanda ,,eM" z gdańska - ocena (1) Pani Beata PAROL do nadzwyczaj b. dobry fachowiec w swojej branży. Jest mocno... Kazimierz i Wanda ,,eM" z gdańsk Kamila - ocena (1) Z usług abc dom i wsparcia Pani Beaty korzystaliśmy już kolejny raz. Pani... Kamila Jerzy Biegański - ocena (1) Agencja ABC Dom, z Panią Beatą na czele, zasługuje na najwyższą ocenę. Pełny... Jerzy Biegański Marzena i Tadeusz Sokołów - ocena (1) Korzystaliśmy z pośrednictwa Pani Beaty, bardzo profesjonalny kontakt,... Marzena i Tadeusz Sokołów Agnieszka - ocena (1) Świetna współpraca, pomoc i pełen profesjonalizm. Polecam Agnieszka Beata Błażejczyk - ocena (1) Miałam przyjemność współpracować ostatnio z Panem Grzegorzem Sikora.... Beata Błażejczyk eMeF - opinia (1) Wspolpraca z Panem Grzegorzem Sikora to byla wielka klasa. Agent mial wiedze... eMeF Magda - opinia (1) Serdecznie polecam!!! Profesjonalna i kompleksowa obsługa. Bardzo polecam... Magda Mirek - opinia (1) Polecam wszystkim sprzedającym, kupującym nieruchomość, obsługa na najwyższym... Mirek Marzena w. - opinia (1) Za pośrednictwem Biura abcdom nieruchomości zakupiliśmy nasze pierwsze... Marzena w. Ewelina - opinia (1) Profesjonalna obsługa, bezproblemowa transakcja, Pani Beata bardzo pomocna.... Ewelina Olga - opinia (1) Serdecznie polecam abcdom nieruchomości a szczególnie Panią Beatę,... Olga KW - opinia (1) Współpraca wzorowa. Udało nam się sprzedać duże mieszkanie w nienajlepszym... KW Joanna Milewska - opinia (1) Dzień dobry, miałam przyjemność współpracy z Biurem Nieruchomości abc dom a... Joanna Milewska Radek - opinia (1) Profesjonalnie i fachowo. Pomoc na każdym etapie sprzedaży. Polecam Radek Dawid Kuczuk - opinia (1) Polecam, profesjonalnie i szybko Dawid Kuczuk