Katarzyna - opinia (1) No zgodnie z nazwą "pogotowie dekarskie" szybko przede wszystkim. Cała reszta... Katarzyna Daria - opinia (1) Miałam tą nieprzyjemność od pewnego czasu borykać się z przeciekiem na dachu.... Daria Weronika - opinia (1) Gorąco polecamy usługi firmy abeks. korzystaliśmy kilka razy i nigdy nas nie... Weronika
Krzysztof - opinia (1) Zero profesjonalizmu, zachowanie rodem z przedszkola: po umówieniu się na... Krzysztof Solidna firma (1) Firma ABEKS wykonuje naprawy dachów, orynnowania oraz remonty elewacji na... Administrator nieruchomości SUPER FIRMA (2) Firma ABEKS na jesien zeszłego roku wykonala remont mojego dachu z dachówki... Robert Godni polecenia (1) Firma Abeks P.Wojtek z ekipą na wiosne 2015r wykonali pokrycie dachu z... zadowolony klient firma godna polecenia 100% (1) Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Wojtka z ekipą dobrych... zadowolony klient Polecam firme ABEKS (1) Firma Abeks W listopadzie 2012r.wykonała remont mojego dachu.Dach został... klient Polecam (1) Profecjonalni fachowcy .Panowie wiedza o co chodz w tym co robia .Naprawde... PIOTR pochwała (1) prawdziwe rzemiosło ,nie ma dla nich trudności nie do pokonania warto... Wanda pogotowie na czas (1) Pare dni temu powierzyłem firmie Adakx naprawy dachu w koim domku na działce... Maras super (1) super magda WSZYTKO OK...GORACO POLECAM WSZYSTKIM !!!!! (1) Szybko, sprawnie. 100% pozytyw. Gorąco polecam! DZIĘKUJĘ!!! Karol