AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Czy to dobra przychodnia dla studentów? Ostatnio na Polibudzie i Uniwersytecie z władzami tych uczelni przedstawiciel scanmedu rozdaje ankiety i namawia studentów na podpisanie ich co jest jednoznaczne ze zmianą lekarza POZ na ich lekarza. Czy może ktoś korzystał z ich usług lub ma jakieś informacje lub opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Dziwne, ze prokuratura ich nie pozamykala. Ciekawe gdyby na pierwsze zajecia przychodzil xBank i kazal wsztstkim studentom otwierac u nich konto albo nastepowalaby sugestia wyboru funduszu emerytalnego. Jezeli oni rozdaja studentom deklaracje zmiany lekarza jest to watpliwie etyczne. Student pierwszego roku podpisze wszystko co mu sie podsunie.OBRZYDLIWE!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Jeżeli faktycznie zbierają te deklaracje od studentów in blanco i później dopisują dane przychodni i lekarza to jak dobrze pamiętam wykład z prawa to czyn taki nosi znamiona fałszerstwa dokumentów.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Uprzejmie informuje, że studenci pierwszego roku nie są zwolnieni z czytania tego co podpisują. Ponoć to oni są nadzieją polskiego narodu! Każdy człowiek ma prawo wyboru, nie chce nie podpisuje i nie zmienia lekarza pierwszego kontaktu. Poza tym przedstawiciele Scanmedu przychodząc na inaugurację nie łamią prawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

ja korzystam z tego i jestem zadowolona a zmiana lekarza była tylko na lepsze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

A gdzie oni maja placowki? Z jakich specjalistow korzystalas? To jest na Kase Chorych czy abonamenty? Podejzanie malo jest na ich temat opini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

podej rz anie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Teraz na ich stronie jestem. faktycznie AKAMEDIK .

http://gdansk.multimedis.pl/dla-pacjenta/oferta/poradnie-specjalistyczne/lekarz-pierwszego-kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Którego lekarza rodzinnego u nich polecasz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Byli u mnie na Politechnice 26 wrzesnia. Dostalam ulotke akamedik oraz 3 czyste deklaracje wyboru swiadczeniodawcy w podstawowej opiece zdrowotnej.mowili aby wypelnic to i im oddac aby podczas studiow moc korzystac ze studenckiego lekarza za darmo. Nie uprzedzili jednak ze w Gdansku maja tylko jeden punkt kolo akademii medycznej. Zreszta tam nie ma szalu: jakas starsza pani lekarz , ktora nie ma kompetencji aby dac skierowanie na rtg!!!! Jednym slowem porazka. Poczulam sie oszukana przez Akmedik bo nie mowili prawdy . Juz wybralam inna przychodnie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

I na Ug tez byli. Po inaguracji bylo spotkanie wydzialowa rada studentow, na ktorej rozdawali deklaracje i ulotki. Tez deklaracje mowili aby podpisywac inblanco.Obiecywano ze nie bedziemy stac w kolejkach. Mowili tez ze podpisanie tej deklaracji nie wiaze sie z wypisaniem z poprzedniej przychodni. A OKAZALO SIE TO KLAMSTWEM!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Pięknie to wyglada do czasu az zachorujesz.... sami sie przekonajcie i z akamedika uciekajcie! Też mi ich szefuńcio obiecywał,że podpisanie ich deklaracji nie spowoduje wypisanie mnie od mojego rodzinnego lekarza. KŁAMAŁ!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Po dzisiejszej próbie zarejestrowania sie do ich lekarza jestem rozczarowana. Ktoś trafnie napisał,że to ładnie wygląda póki nie chorujesz.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

To jest AKAMEDIK. czy AKADEMIK ? Cokolwiek to jest to przetestuję w poniedziałek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Ja zapisałam się do przychodni studenckiej przy AWFiS na Kazimierza Górskiego 1! Fajni lekarze, sympatyczni i kompetentni, nawet jak nie ma miejsc to lekarz i tak przyjmie. Teraz byłam też w ich placówce na Dolnym mieście i też jestem zadowolona. Bardzo sympatyczne Panie w rejestracji, chętnie pomagają. Polecam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Przy ul. Gorskiego na Awf jest najlepsza przychodnia studencka STUDENTMED, a nie jakis Akamedik.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: AKAMEDIK - scanmed multimedis na Curie Skłodowskiej 5, ktoś korzystał? Proszę o opinie.

Ja korzystam z Akamedika, jak studiowałem w Poznaniu również - to chyba największa taka sieć w kraju, mają dobrą infolinię - POLECAM bez TROLOWANIA.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.