ALAM - turnus od 31.10.2020r

Witam ! czy ktoś ze śląska jedzie do Almy na turnus rehabilitacyjny od dnia 31.10.2020r ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,tak ja jadę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ! mam na imię Danuta i jestem z Wodzisławia, a Ty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Danusiu.
Miło mi .
Ja mam na imie Ala.
Jestem z okolic Częstochowy.
Pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć ! powiedz mi, co Ty myślisz o pobycie w sanatorium przy aktualnej sytuacji związanej z pandemią ? Nie boisz się jechać ? Jak planujesz w ogóle tam dojechać ? Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o mnie to prawdopodobnie pojadę pociągiem.
Cały czas mam obawy ale myślę,ze jeżeli będzie sie przestrzegać zalecanych zasad ostrożności to bedzie wszystko ok.
Do sanatorium jedzie sie podreperować zdrowie,kondycję ,myśle zatem ,ze jest wskazane.
A jak bedzie, to sie dowiemy, bedąc tam.
Ja jestem pozytywnie nastawiona, mimo tego, ze poczytałam na forum rózne opinie.
Pozdrawiam cieplutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację trzeba być pozytywnie nastawiony. Szkoda tylko, że to listopad a nie np. wrzesień. Mam nadzieję, że tylko nas tam żadna kwarantanna nie dopadnie i będziemy tam zamknięte aż do grudnia ! A Ty masz pociąg z Częstochowy do Gdańska ? Podobno z Gdańska jadą jakieś autobusy na wyspę Sobieszewską ! Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnośnie autobusów: z dworca PKP odjeżdża ci ok. 20 min autobus 112
Dojedziecie prawie do samej Almy.
To przystanek Falowa. Ale jest na żądanie, więc nie zapomnijcie wcisnąć guzika ;-)
Bilety kupicie w biletomacie I od razu podpowiadam: kupcie kilka. Bo na wyspie w sklepie nie zawsze są, a karnet u kierowcy kosztuje 6 zł ( ulgowy) i 12 zł ( normalny)
A bilety zawsze się przydadzą, gdybyście chcieli pojechać zwiedzać Gdańsk, czy np. Na wieżę widokową kilka przystanków od Almy. ( Na wieżę jest wstęp wolny, ale trzeba rezerwować zwiedzanie przez Internet) w każdym razie, bilety się przydadzą. Od Gdańska na Falową jedzie się 35 min.
Gdy wysiądziecie na Falowej ,trzeba się kawałeczek cofnąć, żeby dojść do Almy.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu!
( Ja bym chętnie wróciła) ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,super informacje.Mnie sie na pewno przydadzą bo jak bede jechała to pociagiem.
Od jutra strefa czerwona zatem musimy czekać na konkretne decyzje w sprawie sanatorium.
Poki co, jest jak jest.
Dzieki Jaga.
Pozrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ALAM - turnus od 31.10.2020r

Zorientujcie się, czy turnus aktualny. Z tego co czytam Gdańsk znalazł się w czerwonej strefie. A wtedy zawieszana jest działalność sanatoriów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ALAM - turnus od 31.10.2020r

Witam. Mój turnus również od 31 października i mam trochę obaw w związku z pandemia. Jestem z zielonej góry, czy ktoś z tych okolic się tez wybiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ! czy ktoś z Was co ma skierowanie na turnus od 31.10.2020r ma informację, czy turnus się odbędzie ? A druga sprawa, czy dostaliście już skierowania na wymaz ? pozdrawiam Danka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć ,
Tam na skierowaniu pisze,zeby po otrzymaniu skontaktować sie z nimi.Ja zadzwoniłam i dowiedziałam sie ,\\ze 10 dni przed wyjazdem zadzwonią do nas i podają e-numer na wymaz.Wymaz robi sie na 6 dni przed wyjazdem.
Czekamy zatem -czy turnus sie odbedzie to chyba jeszcze nikt nie wie.
Pozdrawiam cieplutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?