ALLCON Osiedla

Deweloperzy

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/4.1

Jacek - ocena (1) Zakupiłem mieszkanie w idealnym stanie, bez wad i usterek. Obsługa klienta... Jacek Michal - ocena (1) Wspaniałe mieszkania w Atrium Oliwa. Dziękujemy serdecznie, szczególnie pani... Michal Jaroslaw - opinia (1) Profesjonalizm w każdym calu Jaroslaw
Martyna - opinia (1) 100% wsparcia na każdym etapie - od prezentacji oferty, wizyty w lokalu,... Martyna Ola - opinia (1) W grudniu odebraliśmy swoje mieszkanie w Gdańsku. Wydane zostało w terminie... Ola Ewa - opinia (1) Polecam. Profesjonalne podejście do klienta, dokładnie krok po kroku... Ewa Adam90 - opinia (1) Bardzo pozytywnie zaskoczony jakością i terminowością Adam90 Magda - opinia (1) Polecam. Byłam w Biurze w Gdyni. Bardzo dobra obsługa klienta, wszystko... Magda Patryk - opinia (1) Najlepszy deweloper w Trójmieście! Mieszkanie oddane zgodnie z terminem,... Patryk Mali - opinia (1) Deweloper traktuje klienta z szacunkiem tylko do momentu przekazania kluczy.... Mali Klient - opinia (1) Trafiliśmy na ofertę Allcon przypadkiem. Pierwszy kontakt podjęliśmy z Panem... Klient Piotr - opinia (1) Nie polecam. Bardzo słabe podejście do usuwania usterek w budynkach już... Piotr Obsługa bardzo profesjonalna (1) Jestem bardzo zadowolona z tego jako zostałam obsłużona w Biurze Sprzedaży.... Ewa Polecam (1) Profesjonalizm. Bardzo sympatyczne i pomocne panie w biurze sprzedaży, które... anna Allcon Awiator (3) Jestem szczęśliwą posiadaczka mieszkania przy ul. Jana Pawła II w Awiatorze.... Oliwia Osiedle Habenda - polecamy (1) Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Habenda, było to pierwsze... Małgorzata S. mieszkania w Awiatorze 2013 (1) Wraz z siostra kupilismy lacznie 4 mieszkania w Awiatorze przy al. Jana Pawla... Jakub Morr Królewskie Wzgórze (1) Jeśli chodzi o Królewskie Wzgórze to osiedle jest ładne. + dobra lokalizacja... klient A Habenda (1) Polecamy dewelopera!! Oddanie zgodnie z terminem, wykonanie rewelacyjne... Jen Dolina Cisów Gdynia 2005 (1) Wilgoc wilgoc i raz jeszcze wigoc. O reklamacji nie chca nawet rozmawiac bo... Krzysiek