Kacper - opinia (1) Przystepne ceny oraz instruktorzy którzy stoją na wysokim poziomie oba... Kacper alicja - opinia (1) To najlepsza szkoła jazdy, jaką znam. Polecam. alicja Barbara - opinia (1) Egzamin zaliczony za pierwszym razem. Kurs miło, rzeczowo, na wysokim... Barbara
Marcin - opinia (1) Świetne podejście! Wykłady poprowadzone w ciekawy i merytoryczny sposób,... Marcin Agnieszka - opinia (1) Pan Darek jeden z najlepszych instruktorów na jakich trafiłam. Wielkie ukłony... Agnieszka Kuba - opinia (1) Perfekcyjne podejście. Zdane za pierwszym razem Kuba Polecam!!! (1) Polecam "szkółkę" artex, przygotowali mnie solidnie do częsci pisemnej jak i... Mateusz Mazur ARTEX - DLA MNIE NR 1 (1) Zajęcia teoretyczne z p.Arkiem odbywają się w przyjaznej atmosferze,wiedza... Alicja Zdany egzamin (1) Polecam tą szkołę jazdy. Uczyłam się w innej szkole i bez powodzenia. Bo... Sylwia :) Najlepszy OSP w powiecie Wejherowskim! (1) Jak najbardziej polecam ARTEX! Bardzo dobrzy instruktorzy którzy potrafią... Szymon Polecam :> (1) Najlepsza szkoła jazdy którą mogli mi polecić, wspaniali instruktorzy,... Ewka Polecam! (1) Bardzo polecam Artex! Zajęcia teoretyczne bardzo fajnie prowadzone,ciekawie i... Julia Godne polecenia :) (1) Polecam, najlepsza szkoła jazdy w Wejherowie :) Wykłady prowadzone przez Pana... Karolina Najlepsza szkółka! Strasznie polecam. (1) Ten ośrodek to strzał w dziesiątkę. PEŁEN PROFESIONALIZM. Wykłady prowadzone... Łukasz Ocena kursu prawa jazdy (1) Bardzo dobra szkoła nauki jazdy w Wejherowie, polecam w 100% :) Fajni i mili... Nikola Suupeerrrr (1) OSK ARTEX godny polecenia, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wykłady prowadzone na... Katarzyna Artex (1) Rzetelne podsumowanie kursu :) Obsługa w szkole nauki jazdy jest na 5 + ,... Kierowca łoś - opinia (1) jestem bardzo zadowolona. ! :) łoś POLECAM!!! (1) Super Ośrodek. Miła i rzetelna obsługa. Świetnie przygotowali mnie do... Paweł szkoła jazdy (1) Cieszę się, że znajomi mi polecili tą szkołę jazdy. Jest w niej dobry poziom... Janek