A S interiors

Aranżacja wnętrz Pracownie architektoniczne

Gdynia, Szkolna, 81-198 Suchy Dwór

Michał - opinia (1) Najlepsza projektantka na rynku. Świetny, nietuzinkowy projekt i przystępna... Michał Maciej - opinia (1) Z całego serca polecam Panią projektantkę Anię. Przesympatyczna osoba, z dużą... Maciej Jola - opinia (1) To już kolejna inwestycja, przy realizacji której możemy liczyć na pomoc Pani... Jola
Kate - opinia (1) Would highly recommend. Ania is a total perfectionist and she works to a... Kate Marek - opinia (1) Bardzo miła pani Ania jestem osobą wymagająca a zostały spełnione moje... Marek Martyn - opinia (1) Bardzo fachowe podejście, świetna komunikacja i efekt końcowy. Polecam! Martyn Basia - opinia (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie od projektu aż po dobór dodatków. Pani... Basia Ania - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Projektantka wsłuchała się w... Ania Ania - opinia (1) Profesjonalna obsługa, zaangażowanie oraz estetyka na najwyższym poziomie.... Ania Agnieszka - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię. Jest osobą komunikatywną, bardzo... Agnieszka Piotr - opinia (1) Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu! Z niewielkiego mieszkania,... Piotr Patrycja - opinia (1) 3 razy P! Piękna aranżacja, profesjonalizm i perfekcja Patrycja