Megi - opinia (1) Profesjonalnie, rzetelnie więc polecam Megi Piotr Ł. - opinia (1) Korzystałem z usług kancelarii kilkukrotnie i za każdym razem uzyskałem... Piotr Ł. Joanna Tuz - opinia (1) Współpracuję z Abiuris już kilka lat w ramach firmy i jestem bardzo... Joanna Tuz
dariusz - opinia (1) Pełny profesjonalizm ,szybko ,konkretnie ,bez marnowania czasu ,polecam z... dariusz Pawel - opinia (1) Polecam firmę abiuris, wszystko w jak najlepszym porzadku! Pawel Wiesława - opinia (1) Jestem zadowolona z doradztwa RIO. Wiesława Mateusz - opinia (1) W ABiuris zawsze można liczyć na rzetelną pomoc prawdziwych profesjonalistów,... Mateusz Michal - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze spotkania w ktorym mecenas doradzal mi w sprawie... Michal Anna Sza - opinia (1) Szybko, kompetentnie, miło, bez wychodzenia zza biurka. Polecam. Anna Sza Szymon - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią ABiuris. Pan Michał... Szymon Marcin Piasecki - opinia (1) Rzetelna kancelaria prawna, korzystaliśmy kilkakrotnie z usług ABiuris,... Marcin Piasecki Porada prawna (1) Konkretne i rzetelne odpowiedzi na kazde zadane pytanie, tak po krotce mozna... Tomasz B M.R - opinia (1) Profesjonalna obsługa prawna jak i księgowa. Stały kontakt oraz szybka... M.R Bardzo polecam (1) Profesjonalnie, życzliwie, proaktywnie, szybko - od telefonu do spotkania z... Oliwia Doradztwo prawne (1) Jestem bardzo zadowolona z uslug kancelarii Abiuris sp. z o.o. a szczegolnie... Barbara Buczynska Profesjonalizm i skuteczność (1) Profesjonalizm, kompetencja i skuteczność. Miałam konkretną sprawę i... Magdalena Profesjonalizm, rzetelność, sprawność (1) Korzystaliśmy z usług P. Pastwy trzykrotnie - od doradztwa prawnego (spór... Tomasz Miąskiewicz Profesjonalizm (1) Z usług kancelarii Abiuris korzystamy od kilku miesięcy, zarówno w zakresie... Agnieszka Neumueler p.w. kar-Met Najem, prawo budowlane: polecam p. Michala Pastwe (1) Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Panem Radca Prawnym Michalem Pastwa.... Edyta Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna (1) Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pana Michała Pastwy. W sprawie, z... MoMar Maria Obuchowicz