Absolutnie nie polecam tej szkoły, tak się cieszyłąm kiedy sie tam dostałam, no wiecie renoma i te sprawy. Ale co z tego, śpi sie 3-4h dziennie jak dobrze, do szkoły przychodzisz nie wyspana, nauczyciele wymagają dużo wiecej niz nauczają. Jestem w klasie humanistycznej i jedyne czego mnie tam świetnie nauczają to historii i WOS-u. Z francuskiego u madame W. wszyscy wychodzą z załamaniem nerwowym, na matematyce u p.L nikt nic nie umie i 3/4 klasy chodzi na korki, a reszta po prostu zbiera jedynki. Nie da się olać przedmiotów, których nie chce sie zdawać na maturze. Na profilu humanistycznym każą nam wkuwać cały podręcznik z fizyki, bezczelnie wkuwać nie tłumacząc... Absolutnie odradzam. Moze i przygotowanie do matury nie jest złe, ale po cos jednak sie idzie na wybrany profil, Ja na pewno nie poszłam na human, zeby wkuwać na pamieć podręcznik z fizyki. Poza tym nie można wybrać sobie za badzo języka, dany profil ma dany jezyk i tego brakuje, na humanie nie mozna np uczyc sie niemca, a na arcie franca... ODRADZAM! Jeśli jednak się zdecydujecie musicie liczyc sie z brakiem czasu dla siebie i zarwanymi nocami.