Absurdalne koszta ogrzewania gazowego

Witam,
W minionym tygodniu otrzymałem ze spółdzielni rozliczenie indywidualne kosztów ogrzewania gazowego za rok 2019.

Koszta podstawowe 600zł
Koszta zużycia 4.700zł (3850 jednostek)
Zaliczki na poczet ogrzewania 1.700zł

Niedopłata 3.600zł

Mieszkanie ma 62m2.
P1 790j
K 800j
P2 50j
p3 2200j

Czy ktoś już miał taki problem ze spółdzielnią, a raczej z firmą która rozlicza ogrzewanie gazowe?
Moim zdaniem, ktoś powinien się puknąć w czoło wystawiając tak absurdalny rachunek, dodam że w roku 2018 budynek został ocieplony.

W ubiegłym roku niedopłata wyniosła 2.300zł, a jakoś nowy właściciel mieszkania snułem domysły, które winą obciążyły poprzedniego właściciela.
Dziś już wiem, że niesłusznie dałem zarobić na swojej niewiedzy.

W jaki sposób mógłbym rozwiązać przedstawiony problem, tak by reklamacja została uznana, a mój budżet nie był szczuplejszy o 3600zł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Absurdalne koszta ogrzewania gazowego

Taka u mnie co roku dopłata koło 1000zl kaloryfery skręcone,blok ocieplony, ciągle wzrost czynszu teraz po dopłacie śmieciowej jest to 700zl strasznie drogo tu jest,a odnośnie ogrzewania w grudniu 2019 było zebranie odnośnie podłączenia c.o. ale na razie cisza....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jasieńskie Domy (5 odpowiedzi)

Osiedle domów znajduje się w jednym z najszybciej rozwijających się pod względem zabudowy...

Novo 30 (3 odpowiedzi)

Budynek powstanie u zbiegu ulic Leszczynowej i Gabrysiak na Jasieniu. Blisko stąd do terenów...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...