Adam Wendt Power Set - JaZzGdyni

Temat dostępny też na forum: Adam Wendt Power Set - JaZzGdyni
Informacje o całym cyklu i zakup biletów online => www.jazzgdyni.plAdam Wendt Power Setfeat.Samuel Torres & Christoph TitzProjekt ten to ukłon w stronę wielkich mistrzów światowej sceny jazzowej, takich jak: Eddie Harris, J.C. Adderley, Stanley Turrentine, Miles Davis.Niekonwencjonalne instrumentarium - elektronicznie przetwarzany dźwięk saksofonu, linia basu realizowana przez keyboard, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na ich koncercie, bardzo polecam. Szczerzez mówiąc idąc na niego nie wiedziaalm nawet co to za zespól, na koncert trafiłam przypadkiem ale ich muzyka jest tak dobra, ze na jednym kawalku az sie popłakałam. SUPERRRR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i w jazzie i w Leszczach-pyszny

wendt jest świetnym saksofonistą zarówno poważnie-jazzowym, jak i zabawowym z Leszczami, gdzie pokazuje nie tylko umiejętności, ale i poczucie humoru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

30 lat Ich Troje / Premiera Nowej Płyty (5 odpowiedzi)

3011! I stało się 1995-2025. Zespół Ich Troje gra dla Was od 30 lat! Rollercoaster Michała, Jacka...

Trójmiejski Charytatywny Spacer z Chartami @ Great Global Greyhound Walk (9 odpowiedzi)

Jesienna edycja Charytatywnego Spaceru z Chartami! Tym razem w ramach globalnej inicjatywy @Great...

Mecz Legend 2024 (14 odpowiedzi)

Niezapomniany Dzień Pełen Emocji i WrażeńPolska Polsat Plus Arena w Gdańsku stanie się ARENĄ...