Aerobik

Opinie do zajęć dodatkowych: Aerobik.
Program zajęć z aerobicu ma na celu wzmacnianie i ujędrnianie wszystkich grup mięśniowych, o podwyższonej i wysokiej intensywności. Ukierunkowany na poprawienie sprawności układu krążenia oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wpływają bardzo dobrze na kształtowanie wszystkich partii ciała,zwłaszcza jak sa wykonywane pod okiem mistrzyni areobiku!
Przejdź do szczegółów imprezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szaleństwo

Zajęcia z pania Ewą Studzińską to prawdziwe szleństwo - wyciska z nas wszystkie tłuszcze, jesteśmy zmęczone ale i widac skutki tych wyczerpujących ćwieczeń.Ja jetsem zadowolona z tych zajęc na kór z wielka przyjemnością uczęszczam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super instruktorka!

Dopiero natknęłam się na tę stronę:) Zajęcia z p. Ewą były rewelacyjne!Najbardziej podobały mi się choreografie przygotowywane przez p Ewę.Ta instruktorka to wulkan energii, a do tego to przesympatyczna osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

szukam ojca dla dziecka (153 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....