Agata Rolety - plisy, rolety, żaluzje opinie

Cześć,
Jesteśmy zdecydowani zamówić osłony okienne wewnętrzne z Agata Rolety. To producent ze Śląska, jednak zastanawiamy się jeszcze czy wybrać plisy, rolety rzymskie czy żaluzje. Zamawiał ktoś u nich i mógłby wypowiedzieć się odnośnie jakości i łatwości w utrzymaniu czystości takich osłon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam plisy u siebie z Agata Rolety, a moja przyjaciółka ma rolety rzymskie i też jest bardzo zadowolona. Zdecydowanie rekomenduję, super są w kontakcie i szybko realizują zamówienia. Co najważniejsze te osłony okienne są na prawdę świetnej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mamy w firmie żaluzje drewniane z tej firmy i bardzo podoba mi się ich wykonanie. Na prawdę solidnie, tak biznesowo, elegancko. Ja u siebie będę robić przemianę, ale na wiosnę i sama zastanawiam się nad plisami. Biorę poważnie pod uwagę ofertę Agata Rolety, bo mam do nich niedaleko, to producent więc jakościowo lepsze mają rzeczy niż w marketach budowlanych, gdzie już rolety miałam bodajże z Jyska więc nawet nie budowlany, ale miałam je chwile dwa mocniejsze pociagnięcia roleta spadała. Nie chcę tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam od nich żaluzje drewniane takie ciemne, które wyglądają piękne na oknach. Wykonanie na prawdę pierwsza klasa. Czyszczę je specjalną szczotką do żaluzji, przecieram z kurzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam plisy od nich i polecam. Zamawiałem jakoś w listopadzie. Szybko wysłali, wykonanie bez zarzutu także mogę Ci polecić ;) Tani nie są, ale jak chcesz jakoś premium to tak masz. Marketowe tańsze byś musiała szybko wymieniać. Ja do domu kupuję wszystko porządne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam właśnie na zamówienie :) Jest w realizacji zamówiliśmy 2 dni temu przez konfigurator na stronie. Będziemy mieć plisy w sypialniach i łazience, a w salonie i kuchni rolety rzymskie. Kolega mi pokazywał u siebie ich rolety i spodobała mi się jakość materiałów oraz samego wykonania, dlatego zaufałem firmie. Zobaczymy. Dam znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kilka dni temu dotarła do mnie paczka z roletami. Montaż bajecznie prosty sam z żoną się tym zająłem w ciągu jednego wieczora. Osłony okienne solidnie wykonane, gruby materiał. Jestem pozytywnie zaskoczony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja obawiałam się, że nie poradzę sobie z montażem rolet wolnowiszących z Agata Rolety. Okazało się to dość proste dla dwóch osób :) Mamy tylko 4 okna więc bez problemu. Teraz będziemy zamawiać moskitiery, gdyż sezon na muszki i owady się już zaczął.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie to według mnie najlepsze są rolety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rolet masz do wyboru do koloru. W Agata Rolety zamawiałam teraz plisy do całego mieszkania, do kuchni na jedno okno roletę rzymską i do wszystkich okien moskitiery. Wyszło cenowo bardzo fajnie. Jestem zadowolona z wyceny i jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ma ktoś żaluzje fasadowe? Da się je zamontować na stojącym już budynku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Ci polecam żaluzje drewniane. Może nieco droższe rozwiązanie, ale bardzo efektowne i wbrew pozorom proste w czyszczeniu. Zamawialiśmy właśnie w Agata Rolety i nie mam się do czego przyczepić. Bardzo dobra jakość i szybko nam zrealizowali. Rolety pasują pod wymiar, który podaliśmy na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie zamówić tanie okna pcv (17 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....