Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Poszukujemy uczciwych i odpowiedzialnych Polskich pracodawców, dla współpracy.
Kompania posiada dużą bazę pracowników, chętnych jechać do pracy. Większość już mają ważne wizy. Wśród naszych pracowników, jak specjaliści tak i pracownicy produkcji, magazynów, budowlańcy i in.
Możemy nawiązać naszą pracę w taki sposób, że ona będzie przynosić dochód i zadowolenie wszystkim jej uczestnikom.
Zainteresowanych proszę o kontakt 799 773 080 Irena
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

wystarczy odpowiadać do firm które mają problem z zatrudnieniem pracowników. Wiadomo ze w trójmieście nie ma bezrobocia - kto chce pracować ten pracuje . Pracy nie mają ci co sie doo pracy nie nadają !
Dobrze że pomocy udzielą sąsiedzi z Ukrainy - inaczej Polska gospodarka by upadła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

prawdopodobnie jesteś zakutą pałą co pisze na innym wątku ze sobie pracę znajdzie w 3 dni. albo se jaja robisz i piszesz takie brednie albo masz coś z głową. W POLSCE JEST PEŁNO PRACOWNIKÓW CHCĄCYCH PRACOWAĆ - NIESTETY PEŁNO TEŻ ZŁODZIEJSKICH FIRM, CIĄGLE POSZUKUJĄCYCH PRACOWNIKÓW za śmieszne pieniądze, bez umowy lub ze śmieciowką. Zaraz jeden baran z drugim się odezwie, że nie moze więcej zapłacić bo gospodarka ... bo kryzys... w zamyśle MUSI SYNUSIOWI KUPIĆ NOWE AUTKO BO STARE MA 2 LATA I WSTYD JEŹDZIĆ TAKIM MU DO SZKOŁY. puknij się cepie w łeb zanim napiszesz podobne brednie. Jakiż piękny dzień dziś mamy w Gdańsku :) Jak słonecznie.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

proszę sprawdź najpierw jakie są podatki i warunki za zatrudnienie pracownika w jakiejkolwiek dziedzinie. Jeżeli mam Tobie zapłacić 2000 zł prawie dwa razy tyle. ZUS, US, Podatek dochodowy, księgowa (faktury + lista płac) Policz sobie wszystkie dodatki. Czasami łatwiej jest nic nie robić niż narobić się, żebyś to Ty tylko dostał kasę. Ale wolisz narzekać, że to wina pracodawcy ;) No cóż, może jednak nie pracodawcy a rządu ? Zmniejszyli by podatki to i każdy przestałby kombinować;) Takie skromne zdanie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

kombinować nie przestną, dlatego że dla wielu firm pracownik to koszt który najlepiej żeby był za darmo, ot taka patologia gdzie pieniądz stoi na pierwszym miejscu a ludzi się nie szanuje, degeneracja :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak cię nie stać na pracownika to go nie zatrudniaj i pracuj sam- proste. Zawsze wielki lament,że pracownikowi trzeba zapłacić i procentowo odprowadzić za niego składki- zdzierstwo normalnie! Płace mu minimalną krajową a ten bezczelny by jeszcze ubezpieczenie chciał! Koszt obsługi księgowej pracownika to 30 zł miesięcznie. Faktury rozliczasz niezależnie od tego czy pracownik jest czy go nie ma. Ludziom należy się godne wynagrodzenie za sumienną pracę a rynek wygląda teraz tak,że jak nie zapłacisz Ty to zrobi to kot inny- mądrzejszy. Możesz mieć taniego pracownika (niekompetentnego lub niedoświadczonego/do przyuczenia-tu musisz się liczyć ,że jak już zdobędzie doświadczenie to pójdzie tam gdzie mu zapłacą) lub dobrego, doświadczonego pracownika który musi kosztować bo zasada jet taka,ze im lepszy pracownik tym większy zysk dla firmy z jego pracy i tym zyskiem należny się z pracownikiem podzielić. Kiedyś odkryjesz,że firmę tworzą ludzie-pracownicy a nie niewolnicy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ka" ale jesteś nieogarnięta! Znam typa co opowiadał takie historie, pracował u mnie, a po pewnym czasie sprzedałem mu oddział firmy. Miesiąc później twierdził już co innego a skończyło się tym, że zamknął bo nie ogarnął biznesu. A ja się z niego śmieje teraz. Hahahaa. Przemądrzałe nieroby!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie!!! Sorki jak słyszę to pierdolenie o tych zusach i tak dalej to mnie śmiech zalewa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a który zakład płaci od wszystkiego może 5 procent ,reszta zatrudnia na najniższej krajowej i płaci pod stołem dlatego ludzie są już w,,,wieni że pracodawca przymusza ciebie do oszustwa to na nic nie ma pieniędzy robisz najtańszym sprzętem a pracodawca leci na wycieczkę kupuje nowy samochód dom i jeszcze ludziom wciska że to wszystko na kredyt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale głąbem jesteś Jasiu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zakłada DG i zatrudniaj ludzi,płać dużo - będziesz miał dobrych pracowników, jeździj starym autem to dasz im premię. Jak przyjdzie kontrola skarbowa i wykryje błąd z kilku lat przed weź kredyt i zapłać karne grzywny, jeśli błąd będzie dotyczył VAT pójdziesz siedzieć, firmę spróbuje poprowadzić żona ale nie będzie miała tyle umiejętności i będzie chciała mniej zapłacić pracownikom- Ci nie będą chcieli bo za mniej niż 6000 to oni sie czują poniżani .......
Zakładaj działalność i bądź idealnym szefem do tego nic nie trzeba więc czemu tego nie zrobisz. Bo nie masz jaj, jesteś typem roszczeniowca któremu się należy. Na działalności nic się nie należy ale należy zap....ć .
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pokażesz wszystkim przedsiębiorcom jak żyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

głupi jasiu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Wiecej niech tego ... naplynie do kraju, co Polaka nie laska zatrudnic ?banderowiec lepszy w czym !?!? brzydze sie takimi firmami ktore zamiast rodakowi wola dac prace wrogowi !!! o Wolyniu juz zapomnieliscie ?!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

jak polakom się nie chce pracować to ukrainiec pracuje !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Dlatego nie wierze w większe stawki , trzeba jechać na zachód albo brać co jest - innego wyjścia nie ma. Pracy jest pełno lecz zarobki to śmiech !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Wg mnie wyglada to tak ... sytuacja na rynku pracy jest jaka jest (mowie o zawodach np w budowlance czy stocznjach) wiekszosc pracodawcow to mali pazerni chciwi prywaciarze duzych firm ktore stac na godziwa place i warunki socjalne jest niewiele. Ale jak na mily bog sprawa ma sie polepszyc skoro do roboty za psi grosz bez umowy i socjali sciaga sie kaszubow albo ukraincow, taki pracodawca nie musi sie martwic polepszaniem warunkow zatrudnienia bo i tak znajdzie chetnych do roboty bo praca tego nazwac nie mozna
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam takiego co tak gadał, zmienił swoje zdanie po tym jak sam otworzył firmę. Najlepiej skomleć, że wszystko się należy bo przecież jesteś wielkim, cudownym a przede wszystkim uczciwym pracownikiem co 10min przed zakończeniem dnia pracy już w szatni siedzi przebrany. Ale się należy. Za to że żyje i oddycha. Od pracodawcy się należy, od Mopsu się należy, od państwa sie należy. A od siebie nic, Specjal po robocie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Ja korzystam z usług tej agencji - http://www.ewl.com.pl/dla-pracodawcy/nasza-oferta/leasing-pracownikow/ Potrzebuję ludzi na budowę, oni wybierają pracowników dla mnie, zawsze wszystko bez problemów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

I przy okazji robisz tam za pracownika
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agencja pracy tymczasowej szuka pracodawców dla zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

sr@m na agencje pracy - zwykły handel pracą. takie instytucje z miejsca powinny być zamykać. jeszcze jedna studentka z drugą wielce obrażone, gdy słyszą że nie jestem zainteresowany podjęciem pracy przez ich agencję. ojej - prowizja uciekła... a ja wypłaty sierocej będę w polu szukać. gońcie się. najsmutniejsze jest zaś to że firmy zlecające wyszukanie pracownika naprawdę wierzą, że macie pojęcie o hr i doborze odpowiedniej osoby dla ich firmy.... żałosne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A współpracował ktoś z Was z tą agencją - http://www.ewl.com.pl/ ? Poszukuję pracowników do pracy i zastanawiam się nad zwróceniem do nich. Ktoś zna tę agencję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej unikaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktos na dole juz pisal o Sparcie. Ja tez poszukuje wlasnie i chyba zaryzykuje ze sparta bo slyszalem wiele dobych opinii..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dobry kontakt z agencją Worksol, zacząłem od początku tego roku ściągać ludzi z Ukrainy bo już na krajowym podwórku zaczęło brakować chętnych do pracy przy taśmie. Biuro ma swój serwis na worksol.pl, oddziały rekrutacyjne mają w trzech miastach między innymi w Kępnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Póki co chwalę sobie współpracę z agencją Worksol, mają rzeczywiście dużą sieć kontaktów jeśli chodzi o pracowników ze wschodu, czy nawet z Azji. Pomagają na każdym etapie, od początku aż do sfinalizowania zatrudnienia. U mnie w branży jest akurat duży deficyt rąk do pracy, Polacy wyjechali do UK, więc w dużej mierze bazuję na pracownikach z UKR.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę ludzie z Ukrainy ratują nasz rynek pracy w tym momencie, bo gdyby nie oni to by pewnie fabryki niektóre trzeba było zamknąć a na pewno by mocno ograniczyły produkcję. U nas tez duża część załogi jest z Ukrainy. W rekrutacji pomaga nam biuro Worksol, mają duże doświadczenie, znajdują ludzi bardzo szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie fabryki lub inne zakłady pracy oferujące minimalne zarobki, wykorzystujące pracowników często zatrudniając bez żadnej umowy dawno powinny zniknąć z rynku. Ukraińcy nie stanowią problemu. Problemem są niektórzy przedsiębiorcy widzący łatwy zysk przy zatrudnieniu pracowników, którzy często boją się upomnieć o należytą zapłatę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

saddd- zgadzam się z tobą w 100%. poza tym mało który polak chce iść teraz do cięzkiej, fizycznej pracy. z resztą wystarczy zobaczyć na statystyki i trochę poczytać o korzyściach jakie daje zatrudnianie ukraińców: htt p://www.pracowici.pl/pracownicy-ukrainy-zatrudnienie-cudzoziemca/ .poza tym tylu polaków wyjezdza do anglii czy belgii, więc czemu my mielibyśmy nie pomóc sąsiadom ze wschodu???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Poszukuję pracowników z Ukrainy i chyba pomogę sobie stroną http://ukrainskipracownik.pl/ Muszę przyznać, że trafiłem do nich przypadkiem, gdy byłem na jakimś innym portalu czy forum. A może ktoś z Was już dzięki nim zyskał pracowników? Dajcie koniecznie znać, bo pomożecie innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tania siła ci się mazy człowieku ogarnij się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz to chyba już jest na odwrót. Firmy są, ale brakuje pracowników.
Chociaż... kilka dni temu moja mama dostała pracę w 3 dni po tym, jak podpisała umowę z agencją zatrudnienia.
Ogólnie to mamy teraz zdecydowanie rynek pracownika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakby tak popatrzeć na aktualne oferty pracy to w Auschwitz-Birkenau też zapewniano pracę każdemu*, duużo pracy ! a ponadto dynamiczny zespół, różnorodne stanowiska, darmowe zakwaterowanie, częściowe wyżywienie i całodobową ochronę:]
a jak kto chciał to jeszcze darmowe szkolenie dostawał
*praca również dla niepełnoletnich i osób 50+
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo Dobrze że o pracowników trochę zabiegają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Job on time dużo osób sobie chwali. Sam pracowałem przez pewien czas sezonowo w wakacje właśnie u nich i wszystko było okej. Pełna opieka nad pracownikiem pieniądze zgodne z umową wypłacalne na konto zgodnie z terminem. Zatrudniają obcokrajowców też i nie słyszałem żeby ktoś się skarżył na jakieś problemy. Trzeba przyznać że ludzie choćby z Ukrainy szybko się w Polsce aklimatyzują i nie ma jakiś problemów w firmach, konflitków itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja pracowalem dla Spartajobs ktora zatrudnia osoby ze wschodu, dobra opcja dla kogos kto szuka i nie chce formalnosci zalatwiac, maja tez leasing pracowniczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Ukrainy, znalazlam prace tutaj nie tak trudno ale chlopak mial gorzej. Przyjechal tu z Ukrainu wlasnie ze Sparta.Bardzo sobie chwlil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szukam agencji zatrudnienia, zajmującej się rekrutacja pracowników ze Wschodu. Myślałam o https://www.jobspol.com/pracownicy-ukraina.html - korzystaliście? Polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio skorzystałem z PersonGlobal tutaj link https://personglobal.de/pl/home_pl/ . Potrzebowałem "na już" ludzi do pomocy, a u nas zakazy każdy się bał pracować. Polecam proces szybki i kompletny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szwagier mi o nich mówił, bo trafił na strone i jest w trakcie załatwiania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak u nich z wywiązywaniem się z warunków? Słyszałam, że agencje dają czasem 10 osób z czego połowe trzeba odesłać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontaktowałem się i jeśli jakaś osoba nam nie będzie odpowiadala to wymieniają bez problemu. Aczkolwiek mają osoby, które są sprawdzone i przebywają w Polsce już dłuższy czas, więc kontakt z nimi jest łatwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć KarolW vel Mirek vel Olka ... pisanie z tego samego IP żeby zareklamować swój Januszex jest po prostu żałosne.
Widzę że Artur pisze z innego IP ... czyżby praca zdalna z domu? :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoń do mojej agencji pracy tymczasowej 91 462 43 12. Załatwią Ci bardzo szybko pracowników ze Wschodu. Niczym się nie przejmujesz, a zatrudnienie na tyle elastyczne, że nawet przy wystąpieniu kryzysu nic Ci się nie stanie. Przerabiałem. Pytaj w dziale rekrutacji o Pana Piotra, ewentualnie panią Dorotę. Dobrzy specjaliści HR, zaufani przede wszystkim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panie Grzesiu, a to naszych już nie ma pracowników, żeby posiłkować się tymi ze Wschodu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

My jako firma nawiązaliśmy współpracę z Pajmon Centrum Pracy Tymczasowej (http://www.cpt.pajmon.com.pl Proponowali zatrudnienie pracowników na krótki okres czasu. To było lepsze szukanie ich na własna rękę. Odpadała też cała papierologia. Tutaj wystarczy, że masz umowę z agencją, a dalej innymi kwestiami już oni się zajmują. Ty dostajesz takich pracowników, jakich potrzebujesz. Gdy jesteś z nich niezadowolony, odsyłasz ich. Gdy jesteś zadowolony, mogą zostać w twojej firmie na dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj rynek pracy jest trudnym miejscem, zwłaszcza z puntku widzenia pracodawcy. Optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z agencji pracy, które pomagają zatrudniać pracowników ze wschodu np. z Ukrainy oraz bardziej odległych krajów. Jedną z takich agencji jest dpworkers, a ich ofera dostępna jest pod adresem https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-ukrainy.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony z oferty Sentium z Bytomia - bardzo dobre biuro, gdzie podpisuje się umowę więc ten wyjazd do pracy jest legalny. Dla mnie to kluczowa sprawa więc akurat ten element mocno biorę pod uwagę, gdy kolejne wyjazdy planuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktoś może korzystał z usług tej agencji https://pracownicy-ukraina.pl/ ? Dziękuje za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do zasad zatrudniania pracowników, to rzeczywiście specustawa wprowadziła pod tym względem spore udogodnienia - jest łatwiej. W zasadzie te nowe zasady obowiązują tylko w przypadku Ukraińców, sporo jest tego, ale rzeczywiście moim zdaniem kierunek w tym momencie był zdecydowanie pozytywny. Sporo do pisania, szczegóły macie opisane tutaj - https://digitalx.pl/zatrudnianie-cudzoziemcow-jak-zatrudnic-pracownika-z-ukrainy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...