Moja mama jest pacjentką CDiTN od ponad 3 lat. Świat wywrócił się nam wszystkim do góry nogami po tym, jak moja mama w wyniku pękniętego tętniaka mózgu i wylewu podpajęczynówkowego przeszła operację, która uratowała jej życie. Po kilku tygodniach przyszedł wyrok - afazja. pierwszy raz mieliśmy styczność z tym terminem, nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasze życie, a moja mama - Sylwia, która zawsze miała wielkie ambicje zaskakiwała nie tylko nas, ale i lekarzy swoim postępem praktycznie z dnia na dzień. Nie mówiła nic, nic nie czytała, nic nie pisała, nie pamietała znaczenia danych słów, nie wiedziała do czego służą dane przedmioty... Dzięki systematycznym lekcjom, odpowiednio przygotowanym zajęciom do poziomu jej umiejętności a także cierpliwości wspaniałej kadry CDiTN - Pani Klaudii, Pani Justyny, Pani Pauliny, Pani Karoliny oraz Pani Adzie moja mama w dniu dzisiejszym doszła do takiego etapu, że sama czyta książki a także ma tak pięknie wyćwiczoną pamięć, że i mnie potrafi zagiąć:) jestem pod ogromnym wrażeniem tej cudownej pracy, z całego serca dziękuję Wam i polecam wszystkim!