Agnieszka - opinia

Temat dostępny też na forum: Argonaut
Nie polecam, a nawet odradzam w szczególności jaki mamy teraz czas chodzi mi o pandemię.
Opowiem o moim doświadczeniu i dlaczego moja opinia jest tak negatywna.
Zapisałam dziecko do szkółki pływania w lutym 2020, w zajeciach uczestniczyłam z dzieckiem dwa razy ponieważ przyszła pandemia. Karnet skończył się w maju, w czerwcu dzowniłąm do właściciela szkółki co z pieniędzmi za nieodbyte zajecia, zaczął na mnie krzyczeć i mówić że " logicznie nie mówię". Poprostu zapytałam o zwrot pieniędzy a nie przepiasanie na wrzesień ponieważ idzie druga fala zachorowań więc nie brałam tego w ogóle pod uwagę. Sprawdziłąm temat z ptrawnikiem i na podstawie Kodeksu Cywilnego art. 495 oraz art. 494 powinnam otrzymać zwrot pieniędzy spowodu zainstaniałej sytuacji spowodowanej pandemią. Do tej pory właścieciel szkółki nie oddał pieniędzy, sprawę podaję do Sądu. Jest to niedożeczne iż w dzisiejszych czasch linie lotnicze, agencje turystyczne oddają nalezności za anulowane wycieczki i loty. Więc proszę się zastanowić i rozważnie podjąć decyzję co do zapisu na zajecia w czasach pandemii. A może jest to łatwy sposób na lekkie pieniądze dla Pana właściciela, postępując w ten sposób?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję zebrać się. Osoby który winien jest pieniądze i załatwimy to razem
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze o kontakt na oszukani.przez.argonaut@gmail.com
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ola - opinia (16 odpowiedzi)

Koniec Argonautu, przestają istnień.