Natalia - ocena (1) Polecam! Piękne, czyste miejsce. Konie zadbane i nie przemęczone. Ceny ok ️ Natalia Justyna - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na organizację wesela w czasach... Justyna Ja - opinia (1) Nie polecam dzieciom. Córka pierwszy raz w życiu wybrała się na przejażdżkę... Ja
Sylwia Szabała - opinia (1) To piękne miejsce od bramy zachęca do odwiedzin. Stajnia prowadzona przez... Sylwia Szabała kucharz do wymiany (1) albo konie albo restauracja bo widac ze wszystko razem nie wychodzi. Tabun... mich Polecam na imprezę rodzinną lub okolicznościwą! (1) Wyrażam duże zadowolenie z naszego wyboru restauracji i podziękowania... AiB Nie polecam (1) Rolada z indyka obrzydliwa,surówka z pora do niczego.Chyba kucharz zapomniał... Kasia Spotkanie firmowe - pożegnanie pracownika (2) Przejażdżka zaprzęgiem i ognisko super! Bardzo sympatyczna obsługa, p. Jacek... Marta Miło i smacznie (1) Lubie jeździć do tabuna na obiady. Maja bardzo dobre menu zgodne z bieżącą... Agata Miejsce jakich mało (1) Pierwszy raz trafiłam tam jak byłam na weselu u mojej koleżanki. Byłam tak... Marzena Niestety nie polecam (1) Byliśmy na rodzinnym obiedzie. Dania dla dzieci bardzo skromne i drogie.... Ola Jedzenie - Drogo i przeciętnie (1) W 4 osoby zamówiliśmy obiad, każdy dostał jedzenie w innym czasie, gdy ja... Jacek Restauracja (2) W życiu nie jadłem tak paskudnego schabowego!!!! Nie przyjadę do was i nie... Pitus polecam (1) Byłam dziś w Tabunie z córką i było super :) Smaczne jedzenie, uśmiechnięta... Magda Wypad na obiad do restauracji Tabun w Otominie (1) Miałam świadomość , że restauracja Tabun jest po kuchennych rewolucjach Marty... Hanna Jazda konna (1) Córka zapisała się na jazde do tabuna. Byliśmy w wielu stajniach miedzy... Małgorzata Bardzo fajnie (1) Z rodziną pojechaliśmy do restarłacji. Zamiezaliśmy tylko coś zjeść, ale... Aagata Pierwsza wiyta (1) Szukaliśmy po opiniach dobrego lokalu! Tabu to ładna restauracja, ale... Cezary Dramat!!! (2) Pierwszy raz w życiu spotkałem się z taką obsługą... Zadzwoniłem ok 20 min... Maciej Wigilia firmowa (2) Kolejny raz mieliśmy okazję być gośćmi restauracji w środę (grupa 17 osób).... Jacek Makaruk