Akademia Mowy

Logopedzi

Gdynia, Wrocławska 100D

Agnieszka - opinia (1) Serdecznie polecam!!! Profesjonalne usługi w miłej atmosferze. Córka... Agnieszka Maria - opinia (2) Z terapii jąkania u Pani Agnieszki korzystaliśmy już jakiś czas temu. Nasza... Maria Jąkanie - skuteczna pani Agnieszka :) (1) Marcinek jest po ukończeniu terapii jąkania, jesteśmy bardzo zadowoleni i tak... Joanna Florek
Polecam w 100%. (2) Polecam wszystkim osobom z problemami Akademię Mowy - szczególnie Panią... Agnieszka G. Rewelacyjne (1) Szczerze polecam terapię Tomatis u p. Agnieszki w Akademii Mowy. Metoda... Marek, taka Małgosi łukasz (2) Polecam akademię mowy jak ktoś chce się wyleczyć z jąkania.Pani Agnieszka... Łukasz Tomatis - rewelacyjna terapia (2) Polecam wszystkim! Córka skorzystała z terapii Tomatisa i jestem zachwycona... Marta Polecam (1) Gabinet na prawdę godny polecenia. Moja córka uczęszcza na zajęcia... Anna Tomatis (1) W gabinecie Akademii mowy jestem w trakcie terapii tomatis. Pani Agnieszka... Urszula Poecam (1) Polecam ośrodek. Syn bierze udział od 2,5 roku w różnych formach zajęć :... justyna Profesjonalny (1) Polecam, mój syn jest pacjentem gabinetu już 4 rok. Zajęcia prowadzone są w... Gosia Super gabinet! (1) Polecam wszystkim gabinet logopedyczny przy ulicy Wrocławskiej. Uczęszczałam... Katarzyna świetny specjalista! (1) Pełen profesjonalizm a do tego indywidualne podejście do pacjenta. Efekty... js