Sylwia - ocena (1) Najlepsza pracownia. Dorota jest od wielu lat niezastapiona. Polecam z... Sylwia Agata Grudzinski - opinia (1) Polecam z całego serca warsztaty kreatywne w akademii talentów. Moja córka... Agata Grudzinski Pola - opinia (1) Polecam pracownie bardzo mocno! Na zajęciach panuje zawsze cudowna atmosfera,... Pola
Agata Grudzinski - opinia (1) Prz3z ostatni rok szkolny uczesniczyła moja córka 5 letnia. Zajęcia prowadzi... Agata Grudzinski Martyna - opinia (1) Zajęcia były przystosowane do poziomu nauczania, mieli pozytywne nastawienie... Martyna Julia - opinia (1) Najlepsza pracownia na jaką tylko mogłam trafić, a wczensiej byłam w kilku... Julia Ula - opinia (1) Z każdymi zajęciami widać postępy! A to wszystko dzięki pani Dorocie - ma... Ula daria - opinia (1) Najlepsza pracownia! Dzięki pani Dorocie udało mi się dostać na wymarzone... daria Rozalia - opinia (1) Bardzo polecam zajęcia w Akademi Talentow wszystkim przygotowującym się do... Rozalia Spełnianie marzeń z akademią ! (1) Na zajęcia u pani Dorotki chodziłam od zerówki az po dostanie się pierwsza na... Ula Najlepsze przygotowanie do egzaminów na ASP (1) Korzystałam z pomocy Pani Doroty tylko rok i to pozwoliło mi już dostać się... K Kandydaci na ASP-lepiej nie można trafić :) (1) Do Akademii Talentów trafiłam stosunkowo późno, ale dzięki cennym radom Pani... Daria M. 3 RAZY TAK! (1) Na wstępie muszę powiedzieć, że z całego serca polecam Akademię Talentów i... Gosia POLECAM (1) Domowa atmosfera sprzyjająca pracy, profesjonalne podejście, uwagi na wagę... Magda Najlepsza pracownia! (1) Chodzenie na zajęcia do Akademii Talentów przez 2 lata były czystą... Martyna BARDZO POLECAM!! (1) Chodziłam do pani Doroty 3 miesiące i nauczyłam się więcej, niż w innej... Jula nie ma lepszej pracowni! POLECAM :) (1) Akademia to I D E A L N E miejsce na przygotowanie się na wymarzone studia!... Maja Polecam!!! (1) Zapisując się do Akademii Talentów nie sądziłam, że mogłabym zdawać na ASP.... Martyna GORACO POLECAM (1) Zanim trafiłam do Akademii , przerobiłam 2 inne kursy przygotowujace na... Studentka architektury Naprawdę warto! (1) Już po wcześniejszych komentarzach widać, że Akademia Talentów to nie tylko... Ewelina P