Natalia - ocena (1) Pan Adrian to profesjonalista, pomógł wybrać nasz pierwszy fotelik i wózek. Natalia M - opinia (1) Nie polecam niestety ale sklep organizuje targi, gdzie później nie potrafi... M Aga - opinia (1) Polecam sklep Akpol. Miła i profesjonalna obsługa. Szeroki asortyment. Aga
Polecam (1) Pełen profesjonalizm i duży wybór, warto pojechać osobiście Krystyna Targi i obsługa (2) Dnia 29.09.2018r razem z mężem wybraliśmy się na targi dziecięce do Gdańska,... Wiktoria Kepa Oferta i obsługa sklepu. (1) Z racji kilkudniowej akcji dotyczącej fotelików postanowiłem wstąpić do... Rafał Sawicki :-))) (1) jestem bardzo zadowolona z obsługi Pana Mateusza, fachowe podejście. Sklep o... Marta Przemiła obsługa (1) W weekend wybraliśmy się z mężem na zakupy w poszukiwaniu wózka. Nie byliśmy... Basia Dobry sklep z duzym wyborem (1) Z Akpolem mam juz duze doswiadczenie, najpierw przy kompletowaniu wyprawki,... Ewa Zadowolona z zakupów (1) Świetna i przemiła obsługa ,Polecam rozmowę z panią Sylwia -świetny i... Zadowolony klient "super promocje+super obsluga" (1) "super promocje+super obsluga" Byłam dziś z mężem z myślą zakupu... legomaniaczka Ocena sklepu Akpol w Gdańsku (1) Zostając ojcem wcześniaka, obudziłem się w przysłowiowym ręku w nocniku. Nie... Max Wójcik POLECAM AKPOL W GDYNI (4) bardzo polecam akpol na grabowku.mila obsluga szczegolnie Pani w czarnych... Gosia 31 Akpol Baby Gdańsk w remoncie, ale otwarty (3) Hej, był ktoś ostatnio w akpolu w Gdańsku? bo widziałam, że są remonty, ale... kaska dziekuję za miłe zakupy (1) do tej pory nie mialam potrzeby odwiedzania sklepu Akpol ale wiele o nim... marcia To nie powinno się nazywać hurtownia. (3) Witam. Na początku przestrzegam przed tym sklepem wszystkich świeżo... Darooo Bardzo dobry sklep (1) Świetny sklep z bardzo dużym asortymentem i przystępnymi cenami (zdecydowanie... Greg Bardzo fajny sklep (1) Lubimy z mężem robić zakupy w Akpol Baby. Obsługa w sklepie jest przemiła,... Hania polecam (1) bardzo lubimy ten sklep, duży wybór towarów, przystępne ceny i dobra... ania dziekuje pani Aniu (1) Bardzo dziekuje pani Ani za porady, doradzenie w zakupach, Pani Ania jest... gosiaczek