Aktualne info?

Dzień dobry , czy mógł byś ktoś napisać coś o przedszkolu Start? Jakie są panie? Jak wsppółpraca? Jakie jedzenie? Problemy? Szukam przedszkola dla dziecka od września. Będę wdzięczna na każdą informację .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodził tam przez ostatni rok - byłam zadowolona, p. Hania i p. Gosia były bardzo fajnymi wychowawczyniami. Młody bardzo lubił chodzić do przedszkola i mimo faktu, że już od niemal trzech miesięcy jest w zerówce szkolnej, nadal wspomina z uśmiechem. Jedzenie bdb, zawsze brał dokładki :)
Jako rodzic natomiast spotkałam się kilkoma komentarzami ze strony innych rodziców, choćby ze względu na to, że dzieci miały wydzielany papier toaletowy, przez pewien czas był też problem z dostępem dzieci do wody, żeby mogły się napić. Syn się natomiast nie skarżył, więc "na własnej skórze" nie odczułam. Była nieprzyjemna sytuacja z jedną panią z młodszej grupy, która straszyła jednego chłopca wezwaniem psychiatry, bo nie umiała sobie poradzić z jego zachowaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...