Szymob - opinia (1) Polecam! Skorzystałem już kilka razy i zawsze na plus. Ekipa była polecona... Szymob Remont (1) Firma wykonała moją łazienke ze stanu deweloperskiego do użytkowego a także... Konrad Perfekcyjnie i ekspresowo wykonany remont (1) Chcieliśmy podziękować ekipie Pana Ryszarda czyli firmie ALDER za wykonanie... Magda i Kamil
Szczerze polecam (1) Firma poprostu super. Panowie u moich rodziców układali panele. Praca... Wioletta REWELACJA (1) Bardzo sympatyczni Panowie, zgadzam się z Panią Roxaną, że faktycznie... Agnieszka Szybko i solidnie (1) Panowie robili u mnie kompleksowy remont kuchni ( szpachlowanie,... Paweł warto (1) Firma godna polecenia - malowali i tapetowali pokoj. Prace wykonane fachowo,... Maria Gorska Szybki remont (1) Witam, polecam firme Alder, wykonywali u mnie profesjonalny remont... K.Szeremeta alder- polecam (1) Godna polecenia szybka i sprawna kompleksowa usługa. Wykonywali u mnie... camel super! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Alder. Panowie sa sympatyczni i znaja... Roxana