Jaka jest Pracownia Projektowo-krawiecka Emwudesign Małgorzata Sosińska-Wasik? W moich oczach to oczywiście cudowne, wyjątkowe, w pełni profesjonalne miejsce, w którym ostatnio miałam przyjemność odbywać lekcje indywidualne i dzięki nim zrealizować mój własny projekt płaszcza. Projekt nie należał do najłatwiejszych, oceniłabym go z kolei na bardzo wymagający i skomplikowany! Powstał w pełnej okazałości, dzięki nieocenionej pomocy Emwu, czujnego oka i precyzji. Mogę was zapewnić, że dzięki intensywnym lekcjom i ogromnego nakładu pracy został idealnie skrojony, przygotowany do szycia i finalnie odszyty oraz wykończony, wzbogacony o detale!
Same lekcje oceniam 100/10.Sporo dawka wiedzy, zyskanie nowych umiejętności. Nauka nie tylko szycia, ale również konstrukcji, przygotowania idealnie formy pod określone wymiary. Projektowanie i szycie miarowe to bardzo skomplikowany proces, jednak bardzo indywidualny i wyjątkowy. Trudno jest to sobie wyobrazić dopóki samemu się tego nie zobaczy, czy też jak ja, nie wykona! Także jeśli jesteś na początku drogi projektowej,chcesz nauczyć się konstrukcji, projektować, tak, by sprostać własnym wymaganiom, nie zastanawiaj się!