Z całego serca polecam SJ Mila ️ Trafiłam do Adama i Róży z polecenia i zawsze będę ich każdemu polecać i wychwalać, dla mnie są numerem 1!
Mają ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, umiejętności, wspaniałe, indywidualne podejście do każdego kursanta. Trasy egzaminacyjne, oczekiwania egzaminatorów, najmniejsze szczegóły liczące się podczas egzaminów mają w małym palcu. Z nimi egzamin zdaje się bezbłędnie, bez stresu, za pierwszym razem. Zawsze mogłam na nich liczyć, Adam wierzył we mnie od początku do końca i nadal wierzy hihi uczą jeździć na najwyższym poziomie, nie tylko zdać. Dzięki ogromnej motywacji i wsparciu każdego dnia od kiedy zapisałam się na kurs, po zdaniu egzaminu, wsiadłam w kombi, które mnie wcześniej przerażało i jeżdżę bez stresu i problemu. To nie tylko wspaniali nauczyciele ale też cudowni ludzie, którzy wkładają całe serce i kochają to co robią ️ Nie da się opisać jak bardzo cieszyli się z sukcesów swoich kursantów, którzy dzwonili z wiadomością, że zdali, uśmiech podczas jazdy nigdy nie schodził im z ust ale w takich chwilach był podwójny! Kręci mi się łezka w oku, że to już koniec naszych wspólnych jazd. Do zobaczenia na drodze Kochani!