Aleksandra - opinia

Temat dostępny też na forum: Estatic Nieruchomości
W Trójmieście jest ok 100 biur nieruchomosci. Szczerze polecam estatic biuro nieruchomosci i Pana Łukasza Wydrowskiego.
Najlepszy pośrednik nieruchomości z którym miałam do czynienia. Kompetentny, przesympatyczny z ogromnym zaangażowaniem. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja tym bardziej że przebywałam na Florydzie i nie mogłam osobiście się stawić, dod.6 godz. różnicy czasowej. Sprzedaż mieszkania w tydzień, totalnie sie nie spodziewałam.Prowadzenie całej transakcji kompleksowo od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności na najlepszym najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Olu, to miód na moje serce. Współpraca z Panią pomimo odległości była czystą przyjemnością. Życzę wszelkiej pomyślności i dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Agnieszka - ocena (5 odpowiedzi)

Jedzenie dobre. Niestety do środka nie można wejść z pieskiem- nawet szczeniakiem, a takiego...