Pan Ryszard (1) Jestesmy bardzo zadowoleni z obslugi przez Pana Ryszarda. Szybko uzyskalismy... Ewa Szybko, profesjonalnie, konkretnie i bezpiecznie (1) Bylismy obsługiwani przez Michała Rzeczyckiego, który od początku był bardzo... Kuba Borowski szalu nie ma (1) ogólnie dość dobrze to wygląda jeśli chodzi o negocjacje kredytu, natomiast... m
Polecam Panią Ewelinę Skierską (1) Dzięki Pani Ewelinie cały proces ubiegania się o kredyt i jego uzyskanie... Joanna SUPER (1) Z ręką na sercu polecam. Rzetelnie, konkretnie, na czas. Świetna współpraca z... Daria Krzysztof Nowak (1) Pan Krzysztof jest szybki i dostępny co bardzo ułatwia współpracę,... Magda Agnieszka Antosiak - doradztwo finansowe (1) Korzystamy z doradztwa finansowego p. Agnieszki Antosiak już od roku.... Joanna Kołodziej - Zboś Henryk Mikołajczyk - opinia (1) Z pomocy pani Agnieszki w zakresie doradztwa finansowego korzystam od... Henryk Mikołajczyk Pan Michał Rzeczycki - odpowiedni człowiek na właściwym miejscu! (1) Właśnie dziś odebraliśmy swoje pierwsze własne "M", oczywiście kupione na... Mateusz i Karolina Pani Ewelina Skierska (1) Bardzo polecam. Współpraca na najwyższym poziomie. Kiedy przyszedłem do Pani... Bartek Radosław Olszewicz - godny polecenia (1) Bardzo polecam obsługę kredytu mieszkaniowego przez Pana Radosława... Kasia M. Radosław Piętka- polecam (1) Dobra i fachowa obsługa, Pan Radosław godny polecenia. Jesteśmy bardzo... Monika Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku- Karol Szafraniec (1) Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić każdemu, kto stara się uzyskać kredyt... Andrzej Pan Krzysztof Nowak- najlepszy doradca finansowy !!!! (2) Pan Krzysztof Nowak- najlepszy doradca finansowy !!!! Z usług Alex T.... Małgorzata Goluch Radosław Olszewicz-godny polecenia (1) Bardzo miła obsługa, podczas załatwiania naszego kredytu Pan Radek zawsze... Malwina polecam!!! (2) w załatwianiu spraw związanych z kredytem pomagał nam Pan Michał Rzeczycki.... Justyna Pan Krzysztof Nowak - polecam w 100% (1) Polecam firmę Alex T. Great - a w szczególności pomoc Pana Krzysztofa... Jacek M Krzysztof Nowak (1) Bardzo polecam obsługę Pana Krzysztofa Nowaka, a właściwie już dla mnie... Ania Karol Szafraniec - polecam! (1) Wzięłam kredyt hipoteczny w listopadzie 2012, dosyć długo trwał u mniej... U.Ż Maisa - opinia (1) Niestety uważam, że doradca, który zajmował się moim kredytem mieszkaniowym... Maisa