Alicante - polska knajpka

Gdybyście planowali wypad na Costa Blanca zajrzyjcie do mojej knajpki na Playa San Juan. Więcej informacji jest tutaj: http://www.millagos.zafriko.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicante - polska knajpka

ale miło! nawet myślałem o tym kierunku, ale na razie za dużo pracy no i samemu się nie chce, ale może kiedyś :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicante - polska knajpka

warto się zebrać większą ekipą i lecieć. Alicante nie jest tak spektakularne jak Barcelona czy Walencja, ale ma swój urok. Playa San Juan uchodzi za najlepszą hiszpańską plażę, a jak ktoś chce ostro poimprezować to można w godzinkę dojechać tramwajem do pobliskiego Benidormu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicante - polska knajpka

playa san juan najlepsza??????????? a gdzie ty to wyczytales? Chlopie to zadupie jakich malo, widac ze wogole Hiszpanskich plaz nie znasz.Wybierz sie do Valencji i sobie porownaj, poimprezowac w Benidormie? hahahahahahah a gdzie? Czy ty wogole tam byles? bo ja tak i powiem ci ze walisz gnioty jakich malo.Nie wprowadzaj ludzi w blad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicante - polska knajpka

Skąd ta agresja chłopie? Porównujesz rozrywkę z zupełnie innych półek. Costa Blanca nie ma tylu dyskotek, pubów, mega imprezowni co Walencja czy Barcelona bo nie jest tak gęsto zaludniona, ale te które są w zupełności wystarczą. O jakości miejsc decyduje dostępność, cena, czystość, bezpieczeństwo, infrastruktura turystyczna, łatwość dojazdu, etc. Wypadkowa wielu czynników.

Dla kogoś kto chce tylko ciupciać, chlać i ćpać Alicante nie będzie tak atrakcyjne co Ibiza czy wspomniane wyżej duże miasta. Co kto lubi. Benidorm ma wielkie parki rozrywki - oferta głównie dla rodzin, setki knajp, są i duże dyskoteki. Na pewno w nich nie ma tylu napalonych, młodych lasek niż we wspomnianej wyżej Walencji czy Barcelonie, ale każdy turysta ma swoje priorytety. Ty masz inne, ja mam inne, jeszcze ktoś szuka zupełnie czegoś odmiennego. To nie powód by wypisywać szczeniackie "hahaha"

Miłych "łowów" na hiszpańskiej ziemi Staszku - bywalcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicante - polska knajpka

wszedzie znajdzie sie agresywny, leczacy kompleksy smutny czlowiek
mysle, ze nie warto sobie jednak zaprzatac nim glowy

dobrze podac wiecej informacji na temat danego regionu
tak, zeby kazdyy czytajacy wiedzial czego sie tam spodziewac

wlasnie dzieki temu moge powiedziec - tak to miejsce dla mnie

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicante - polska knajpka

a ja polecam wszuystkim rodakom wybierajacym sie na Costa Blanca link
http://hiszpania-online.com/phpBB2/index.php

Turystyka

Poczytajcie a dopiero wtedy decydujcie czy warto podnajmowac u oszusta pokoj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0