Alicja - opinia

Niestety, ale nie mogę napisać zbyt wiele dobrego o BAJ. Zapisałam się na kurs rozpoczynający się 7 października, wykupując pakiet standardowy, gwarantujący mi 3-4h jazdy tygodniowo. Niestety, jak się okazało, przez pierwsze trzy tygodnie nie odbyłam ani jednej godziny. Następnie, wyjeździłam ok 10 h jeżdżąc z 4 instruktorami. jazdy miałam często odwoływane, bardzo ciężko było mi się skontaktować w celu umówienia się na jazdy. Dopiero jak przejęła mnie Kasia (z obecnej szkoły jazdy OSK KATE- POLECAM) udało mi się w ekspresowym tempie wyjeździć pozostałe godziny. ostatecznie prawo jazdy zakończyłam na początku lutego, i to tylko dzięki Kasi. gdyby nie ona, pewnie jeszcze 2 miesiące bym je robiła.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicja - opinia

miałam bardzo podobną sytuację, a dwie moje opinie - w których umieściłam pozytywy, ale również sporo negatywów zostały usunięte. ot i wiarygodność opinii na trojmiasto.pl.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicja - opinia

ja również miałam podobną sytuację i również zdałam dzięki Kasi i Marcinowi, bo ubłagałam ją , żeby dokończyła ze mną kurs. zgadzam się z Wami w 100 %
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alicja - opinia

Ja miałam tak dopóki nie zadzwoniłam do właścicielki i skarżąc się na moją Panią instruktor, która od razu zajęła się moją sprawą i ostatnie godziny wyjeździłam w przeciągu 3 dni a było ich około 7.

Mój kurs zaczął się w kwietniu, a zakończył się we wrześniu... ponad to dopóki nie przejęła mnie Pani Marta, która musiała mnie doszkalać, gdyż moja pierwotna instruktor nauczyła mnie WSZYSTKIEGO na odwal się! :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0