Alma 31.10.2020

Dobry wieczór.
Witam wszystkich kuracjuszy.
Jak to fajnie jak można się czegoś dowiedzieć przed wyjazdem.
Tez mam obawy ale jak przeczytałam kilka wpisów trochę sie uspokoiłam.
Pozdrawiam serdecznie i licze ,ze te osoby co są teraz na turnusie podzielą sie spostrzeżeniami z pobytu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma 31.10.2020

Jest super bez obaw marudny zawsze się znajdą jedzenie smaczne ,obsługa sympatyczna okolica przepiękna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki Andziu:)))
Miłego pobytu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma 31.10.2020

Jestem teraz na turnusie i jest w porządku,jedzenie dobre porcje ok napewno na tym wikcie głodna nie chodzę zabiegi podstawowe, obsługa przyjemna jak najbardziej pomocna nie ma co narzekać chodź zdarzają się i takie osoby ale jak to mówią wszystkim się nie dogodzi.Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje .Pozdrawiam cieplutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma 31.10.2020

A czy pokoje znośne,jak z czystością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma 31.10.2020

Czysto jest. :-)
Pokoje różne, wszystkie maleńkie 2 os. Czasem skromniejsze, bo kilka osób się skarżyło, ale nasz
( 203) Był fajny. Ciasny, ale przytulny i schludny.
Dwarazy zmieniali nam ręczniki, raz pościel i dwa razy w tygodniu Panie przychodziły posprzątać. Dzbanek I suszarka są w pokoju. Ale w razie czego są też sznurki na dworze za wiatą, tylko klamerek nie ma ;-) Więc coś grubszego można na dworze powiesić, żeby obciekło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (182 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie