Alma Sanatoriu

Witam, ktoś ma w planach pobyt w Almie w najbliższym czasie ?? Jestem z Lubelszczyzny, ZUS proponuje mi pobyt od 23 marca już. Jestem trochę zdenerwowana, że tak na szybko mam podjąć decyzję, no i daleko mam bardzo, a i z Almy do Gdańska centrum jest trochę , no i basenu nie ma w ośrodku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostałam "Zawiadomienie o skierowaniu na rehabilitację leczniczą" do Almy wczoraj tj. 15.3.21. Turnus od 23 marca. Jakaś pomyłka! Jestem ze Szczecina. Mam mętlik w głowie, tyle czekałam, a teraz w fazie pandemii, w ciągu tygodnia muszę podjąć decyzję i przeorganizować wszystko w domu i w pracy. Zdecydowałam się jechać, choć większość opinii o tym ośrodku nie zachęca do przyjazdu Przede mną jeszcze test na covid. do zobaczenia, może.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Też mam pobyt w Almie od 23.03.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie nagłe skierowania dostaje się jeśli ktoś rezygnuje z przydziału i tworzy się wolne miejsce .Też tak dostałem ,ale mój turnus zaczyna się od 22.03.Jest to mój pierwszy pobyt w sanatorium i mam nadzieję że mi tam pomogą .Opiniami na temat Almy nie przejmuję się wogóle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej to też mój pierwszy wyjazd nie przejmuje się opiniami, jestem pozytywnie nastawiona do wyjazdu , będę 23 marca pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo jestem ciekawa czy jest bezpiecznie w ośrodku Alma. Dostałam właśnie skierowanie na wyjazd, pobyt od 16 kwietnia z ZUS.
Proszę o kilka słów, jak tam jest. Czy ośrodek jest pełny, czy może jest ograniczona ilość kuracjuszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć też dostałam skirowanie od 17 kwietnia . Skąd jesteś, ja jadę z Poznania
pozdrawiam Justyna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?