Alma Sobieszewo 10.09.2018 Proszę pisać kto jedzie, z jakiego miasta i jakim środkiem transportu!

Witam wszystkich, którzy wybierają się do Sanatorium Alma w Sobieszewo gdańsk. założyłam nowy wątek gdyż chcę aby każdy kto się wybiera w tym terminie napisał z jakiej miejscowości i jakim środkiem transportu chce się tam dostać. Pamiętajcie w towarzystwie jest milej, przyjemniej i jeśli autem to zdecydowanie taniej :-) Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Paula ja też wybieram się do Almy od 10.09. Wyruszam z okolic Łodzi ale jeszcze nie wiem jak się tam dostane, rozważam auto. Do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Cię Basiu. Jeśli zdecydujesz się dostać do Almy swoim autem to przez jakie miasta będziesz przyjeżdżać? Ja wyruszam z Torunia i szukam kogoś z kim mogłabym się tam dostać bo kompletnie nie znam Gdańska...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Paula już wiem, że jadę autem ale nie mam pojęcia jaką trasa bo po prostu zabieram się okazyjnie z kimś kto jedzie 10.09 do Gdańska. Więc W jedną stronę nam podwoze. Ty też na pewno jakos dotrzesz. Widzimy się w Almie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Paula ja ruszam rano 10 września swoim autem z Łysomice mogę służyć pomocą znamy trasę byłem tam rok temu trafić bardzo łatwo nie wjeżdża się aorty Gdańska kontakt ze mną 691151009 pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Paula jeżeli będziesz chciała to mogę do Torunia podjechać po ciebie 10 września rano pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbyszku. Czy rok temu byłeś w Almie na turnusie czy poprostu w tamtych okolicach?? Jeśli w Almie to w jakim terminie??? Ja byłam w Almie rok temu od 16 sierpnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie byłem w Almie lecz w Sobieszewie prywatnie do zobaczenia pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma Sobieszewo 10.09.2018 Proszę pisać kto jedzie, z jakiego miasta i jakim środkiem transportu!

Jadę z Torunia wlasnym autem pozdrawiam do zobaczenia w Sobieszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Warszawy 9 września po południu, moge kogos zabrać. Trasę znam, ośrodek również, bo byłam tam rok temu . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Wa-wy, myślałam o pociągu ale jeśli mogę się z Tobą zabrać to chętnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nela , jeśli masz jeszcze miejsca w aucie i bagażniku chętnie zabrabym się z tobą z W-wy . Jeśli jesteś na tak to proszę o kontakt .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorota. Moja propozycja już nie aktualna Mam nadzieję że poznamy się na miejscu. Do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również liczę na to że się poznamy na miejscu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro jedziesz tam po raz 2-gi to chyba nie jest aż tak tragicznie jak niektórzy opiniują. Czy możesz udzielić jakiś rad co wziąść itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Polecam zabrać ze sobą czajnik bi jest jeden na korytarzu, jakieś fajne ubrania na tańce i dużo dużo pozytywnej energii, bo pomimo że ośrodek nie powala na kolana ja spędziłam tam 24 niepowtarzalne dni i poznałam fantastycznych ludzi z którymi jestem w ciągłym kontakcie. Ja jadę autem więc jak to ja zabiera bardzo dużo rzeczy. ...obowiązkowo rower, leżak. ...bo jestem optymistką...kalosze i kilka różnych kurtek. .na deszcz, wiatr itp. ..czapki, parasolkę. ..dodatkowo mini express do kawy, filiżanki, kieliszki, kawa, herbata itp. Biorę też warzywa które będę trzymać w aucie bo dieta tam jest uboga w surowe warzywa a w sklepie nie ma wyboru i są ceny z księżyca. Biorę tez jednorazowy grill, sztućce, talerzyki ol, serwetki itp. Słodycze, alkohol. ..ręczniki . .swój kocyk I poduszkę. Śpiwór. .w razie gdyby. ..dużo ubrań bo trzeba się liczyćże moze byći bardzo ciepło i bardzo zimno. ..
Komputer, tablet, książki, gry...
Uff..na szczęście moje auto jest duże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zazdroszę komfortu , mnie ogranicza walizka , więc mogę sobie jedynie pozwolić na kije. mam jeszcze pytanie o basen -nie ma na miejscu czy na poprzednim pobycie korzystałaś z niego jeśli tak to jak to wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety basenu nie ma. ..kuracjusze są dowozeni do Gdańska busem. Nie korzystałam ale ludzie jak pamiętam nie byli zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam transportu do Almy pasuje mi podróż w dniu 9 września najlepiej z Warszawy lub jej okolic - może bedzie ktoś jechał autem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma Sobieszewo 10.09.2018 Proszę pisać kto jedzie, z jakiego miasta i jakim środkiem transportu!

Ja również jadę na turnus od 10.09 jadę z Warszawy pociągiem wyjazd o 6.55 w Gdańsku na 10.30 zastanawiam się czy nie powinnam być wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wszyscy przyjadą wcześniej to będzie tłok i tak przecież nas przyjmą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma Sobieszewo 10.09.2018 Proszę pisać kto jedzie, z jakiego miasta i jakim środkiem transportu!

Witam.Jade 10 września ze Słupska Autem
Pozdrawiam Andrzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, jadę na turnus z Gorzowa Wielkopolskiego swoim autem. Nie jest za duże, mam trochę mały bagażnik, ale mogę kogoś zabrać :) chciałam wziąć rower, więc pozostaje mniej miejsca na bagaże. Pozdrawiam i mam nadzieję na miły pobyt. Dzięki za informacje o ośrodku powyżej.
Iwona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma Sobieszewo 10.09.2018 Proszę pisać kto jedzie, z jakiego miasta i jakim środkiem transportu!

Szamotuły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma Sobieszewo 10.09.2018 Proszę pisać kto jedzie, z jakiego miasta i jakim środkiem transportu!

Witam ze Słupska pociągiem 10 września turnus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...