Alma

Witam rozpoczynam turnus w Alma Gdańsk Sobieszewo od 6.10,czy jest może osoba na forum co była lub jest i może napisać jaka jest obecnie sytuacja,czy może wychodzić z ośrodka czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Alma

Cześć!
Też tam będę w tym czasie - jadę z Katowic - co wiem: pokoje 2 osobowe / dzielone wiekowo/ basenu brak- i nie wożą -na stołówce stoliki 4 osobowe dzielone pleksi-wyjść można bez problemu chociaż podobno reżim kolonijny-zabiegi elektryczno-wodne i krio - a reszta jest milczeniem- do zobaczenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Witam! Dziękuję za odpowiedź o to nie jest ta źle jak wyjść można ja jadę z Malborka.Do zobaczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Witam ja też jadę z Malborka, mam być 6 pazdziernika️
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Witam ja też jadę z Malborka i mam być 6 października
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Mogę prosić o jakieś namiary do osoby z Malborka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Proszę podać jakiś kontakt odezwę się ale dopiero popołudniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Fb, Barbara Pieniezna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Tez mam ten termin od 6/10...Miejmy nadzieje ze bedzie dobrze .Jade z Tczewa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Godzina 22 cisza nocna chodzą i uciszaja drzwi wejściowe do obiektu zamknięte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

też mam w tym terminie wyjazd z Warszawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

też jadę na ten turnus z Warszawy 5.10.2020
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Cześć :-)
Właśnie jestem w Almie. Jest fajnie :-) Zabiegi bardzo podstawowe niestety ,ale dobrzy rehabilitanci, robią wszystko, żeby pomóc. Wychodzić można bez problemu. Pokoiki malutkie, ale przytulne, jedzenia aż nadto. Do plaży 800m. W pokoju jest wszystko, tylko o żelazko ciężko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

O dziękuję za info. To tylko ciuszki spakować i w drogę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

I sztućce, jeśli potrzebujesz dodatkowo coś ewentualnie podjeść. Szklanki, talerze, ręczniki są. Pościel raz zmieniają, ręczniki 2 x
Dzbanek w pokoju jest.
Tv I parking płatne. Do sklepu dość blisko, zresztą autobusem 112 wszędzie dojedziesz, co ok 20min jeździ. Wiata dla palaczy jest na zewnątrz. Rzeczywiście o 22giej zamykają drzwi, ale mnie to nie przeszkadza. Weź maseczki jedno lub wielorazowe. Bo na terenie budynku ,nawet podczas ćwiczeń, trzeba mieć maseczkę cały czas. I nie ma tłumaczenia, że ktoś nie może. Bo zasada jest taka ,że nie narażą 200 osób dla jednej osoby i jeśli ktoś nie może nosić maseczki ,musi wyjechać.Z początku to cholernie przeszkadza ,zwłaszcza podczas ćwiczeń, ale potem się przyzwyczajasz. Na każdym kroku dezynfekcja rąk, każdy przyrząd czy leżanka po użyciu dezynfekowane. Póki co, turnus się kończy i wszyscy zdrowi. ;-)
Pierwsze dni człowiek błądzi po korytarzach ,ale potem idziesz już na pamięć :-)
Ja na prawdę jestem zadowolona, a bałam się cholernie. Żal mi tylko ,że zabiegi tak słabe. :-(
W sensie - brak tych wodnych, jak basen. Ale reszta jest w porządku :-) choć skromnie.
Nie wiem ,kto wcześniej pisał o grzybie na ścianach, odpadających tynkach, brudzie I robakach. To kłamstwo. Nie ma luksusów, ale jest czysto i choć mamy z koleżanką maleńki pokoik ,jesteśmy zadowolone.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miło poczytac bo po wczesniejszych komentarzach bałam sie troche jechac .teraz jestem troche spokojniejsza.a jeszcze takie pytanie czy szklanki talerze i czajnik zeby zrobic sobie cos ciepłego do picia to w każdym pokoju czy gdzieś na korytarzu ogólnie dla wszystkich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W każdym pokoju. Dają też dodatkowe puszyste koce każdemu. Wierz mi - większego tchórza niż ja, nie znajdziesz. Bardzo się bałam. Ale jestem na prawdę zadowolona.
Wiem, że wiele osób było w innych sanatoriach, w bardziej komfortowych warunkach , ale mnie serio nic nie przeszkadzało. W razie problemów z dietą, czy zabiegami - idziesz do ordynatora I natychmiast są zmieniane. Zabiegi dość rozstrzelone, są dni ,gdy niewiele jest czasu dla siebie. Przed czasem zabiegu nie dostaniesz ,ale myślę, że to też kwestia bezpieczeństwa, żeby ludzie z poszczególnych grup nie stykali się z sobą. W każdym razie było na prawdę fajnie. Cieszę się, że nie stchórzyłam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Alma

Lepiej proszę nie jechać
Ja byłam i zaluje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (182 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...