AloeDent Chwaszczyno

Temat dostępny też na forum: Bojano Koleczkowo
Chciałabym ostrzec przed AloeDent w Chwaszczynie
Jestem po wczorajszej przymusowej ekstrakcji zęba po "leczeniu w tej pożal się Boże klinice, moim przypadkiemw tym miejscu od roku zajmowały się co rusz nowe osoby, , wytłumaczeń zawsze było sporo , a to tej nie będzie bo chora, a tamta w ciąży a kolejna coś tam... ręce opadają, ale ale starałam się im jakoś ufać przecież to niby specjaliści, zawsze zapewniali mnie że wszystko z moimi zębami jest w porządku.
Jakoś miesiąc temu zaczął mi się jeden z zębów chwiać , poprosiłam o pomoc i otrzymałam odpowiedź ze to nic strasznego i że został zabezpieczony, niestety sytuacja się nie poprawiała, po kolejnej wizycie Pani stomatolog stwierdziła że sama sobie z tym nie poradzi i musi poprosić o wsparcie ale ze ktoś z większą wiedzą będzie dopiero w drugiej połowie maja dlatego mam sobie radzić.
Kolejnego dnia udałam się do innej przychodni gdzie przyjeli mnie praktycznie następnego dnia i lekarz stwierdził że ktoś kto się zajmował moim przypadkiem wykonał kompletną fuszerę albo nie miał wiedzy.
Dlatego jeśli nie chcecie stracić zębów tak jak ja to naprawdę polecam omijać to miejsce.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: AloeDent Chwaszczyno

Podobno znieczulają czerwona cegła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


...rachunkiem do zapłaty... ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: AloeDent Chwaszczyno

W AloeDent nie byłam ale bardzo polecam Golmont w Chwaszczynie. Może nie jest super tanio ale tam znają się na tym co robią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Biedronka przy rondzie (8 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam wrażenie, że sanepid o niej zapomniał? Brudno w każdym kącie, lodówki śmierdzą....