Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

marzena - opinia (1) studio na 6 +, profesjonalne podejście do klienta, luźna atmosfera,... marzena Jak robic tatuaz to tylko tam (1) Robiłam u Adama nieduży tatuaż na nadgarstku. Sam zrobil mi projekt,a raczej... Marta POLECAM (1) Robiłam w tym studiu 3 tatuaże, jestem bardzo zadowolona. Miło, wesoło,... Magda
:) (1) najlepsze studio w Trójmieście w innych miastach, województwach, państwach... Merida Waleczna Bardzo zadowolona klientka (1) Miałam pewne opory przed zrobieniem sobie tatuażu bo wybrałam dość intymne... Maya Kini - opinia (1) Pierwszy tatuaż wykonywała mi pani Kasia, powiem szczerze że nawet nie... Kini Polecam gorąco ! (1) Polecam wszystkim niezdecydowanym! Mega atmosfera! Dzieki Macias :) A POLECAM (1) Jestem mega zadowolony !!! Studio czyste i zadbane, chłopaki sympatyczni a... Mariusz Faaantastycznie (1) Bardzo profesjonalnie, miła atmosfera i wszystko poszło dokładnie tak jak... Aga Polecam wszystkim (1) Ja dołączam się do pozytywnych opinii na temat studia i Adama. Dobry kontakt... Magda tatoo (1) Pani Kasia, to kobieta z dużym talentem, jej artystyczna osobowość, wyczucie... Pauka polecam:) (1) super dzięki Adam :* Agila tatooooo (1) Dziekuje p. Kasi ! Piekny obrazek na mojej skórze, bałam sie ze bedzie bolało... ivi Amalia - opinia (1) Witam! Bylam dzisiaj w studiu i robilam tatuaz u Adama. Jestem bardzo... Amalia polecam (1) To był Moj pierwszy tatuaz .Wszystko świetne.podejscie do klienta ,do pracy... Natalia Skorpion (1) Pelen PROFESJONALIZM,przemila obsluga,doswiadczenie i fachowosc... Gosia Iza - opinia (1) Wszystko w jak najlepszym porządku. Nawet dzięki sugestii pani Kasi jestem... Iza Pełen profesjonalizm i rewelacyjne umiejętności (1) Swój pierwszy tatuaż robiłem u Adama, który jest zdecydowanym... Bart Super ekipa (1) Bardzo dobre, profesjonalne wykonanie. Ciepła atmosfera, która aż zachęca,... Maciej Super ekipa! (1) Pare dni temu zrobilam sobie moj pierwszy tatuaz. Jestem zachwycona. Na... Kasia