Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Jowi - opinia (1) Ostatnio robiłam sobie tatuaz jestem bardzo zadowolona :) Miła i przyjemna... Jowi Dziewczyna od mamy - opinia (1) Super atmosfera , sterylny sprzęt , bardzo odobra dbałośc o higiene. Ogolnie... Dziewczyna od mamy tatuaż (1) Dzisiaj robiłam swój pierwszy tatuaż. Wszystko elegancko, profesjonalnie,... Sara
tatuaż na plecach (1) Robiłam napis na plecach i naprawde gorąco polecam. Bardzoooo mi sie podoba.... Monika Motylek na Łopatce:) (1) Gorąco Polecam To Studio wczoraj robiłam mój pierwszy Tatuaż na łopatce u... Karolina Paula - opinia (1) W czwartek robiłam w tym studiu kolczyk w pepku. Paniczne boje sie igiel lecz... Paula anioł (1) Dziś robiłam tatuaż u Adama i jestem jak najbardziej na TAK ! pełna... Daria Bardzo polecam !! (1) W 2010 roku robiłam pierwszy tatuaż. Adam wziął mnie w swoje ręce i już wtedy... Monika Polecam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić to studio dwu krotnie Adam był wykonawca... Daria Bardzo zadowolona :-) (1) Mój pierwszy tatuaż w życiu, wykonany po wewnętrznej stronie nadgarstka, nie... Natalia WRÓCĘ (1) Bałem się strasznie... Adam wziął sprawy w swoje ręce... Ja miałem... TatoJanka Tatuaż na ramieniu (1) Gorąco polecam! Niedawno robiłam tatuaż na ramieniu(autko;)) u Adama i... Ola jak najbardziej polecam! (1) to mój pierwszy tatuaż ale już wiem, że nie ostatni! moja jaskółka robiona... Paulina Zachwycona (1) Zdecydowanie fenomenalne miejsce i fantastyczni Panowie. Miałam ogromną... Kamila ZADOWOLONA:) (1) Moj drugi tatuaz robiony przez Maciasa:) Z przyjemnoscia polecam to... Monia:) Studio na 6 (2) Polecam wszystkim, tatuaz zrobiony przez Adama prezentuje sie swietnie.... Asia REWELACJA!! (1) Mój pierwszy tatuaż zrobił mi Adam i jestem zachwycona, efekt końcowy był... Uskrzydlona usatysfakcjonowana :) (1) mój pierwszy tatuaż wykonałam właśnie u nich , świetne studio , miła... zuza Swietnie! (1) Wczoraj sama zrobiłam wzór tatuażu jaki bym chciała i poszłam do studia.... Olga super !!! (1) witam, robiłam tatuaż jakies 2 tyg temu u Adama, jestem bardzo zadowolona... Agnieszka