Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Polecam (1) Pierwszy tatuaż zrobiła mi Natalia, opinia baaardzo pozytywna, choć nie... Marta Polecam:) (1) Dzisiaj Julia zrobiła mi kolczyk w pępku, jestem bardzo szczesliwa z tego jak... Zuza Polecam wszystkim! (1) Jak dla mnie to najlepsze studio w trojmiescie, Adam robi niesamowite... Ola
DZIĘKUJE!! (1) Polecam wszystkim. Bardzo fajne, profesjonalne studio, świetna atmosfera,... Agata cover (1) Kasia z nieudanego tatuazu potrafiła zrobić coś co z dumą bede pokazywał ;p... aaaa Polecam !!! (1) Monia- to prawdziwa artystka:) Phoenix w jej wykonaniu - jest cudny:) Polecam... Agnieszka GORĄCO POLECAM! (1) Miła atmosfera, czysto, p. Adam jak zwykle profesjonalny :) Wyszło lepiej niż... Beata Polecam piercing (1) Zrobiłam sobie u nich wczoraj kolczyk i muszę przyznać, że było dokładnie tak... Agata Agnieszka - opinia (1) Dziś robiłam swój pierwszy tatuaż u P.Adama. Miła atmosfera ,wykonanie na... Agnieszka pierwsze tatuaże (1) Razem z koleżanka udalysmy się do studia po nasze pierwsze tatuaże . Jesteśmy... paula asia Polecam:) (1) Dwa dni temu robiłam tatuaż u pani Moniki. Jestem mega zadowolona, chociaż... Agnieszka bardzo dziękuje Julio (1) Tatuaż wykonany perfekcyjne.profesjonalizm i rewelacyjne podejście do... monika Rewelacyjny Adam :) (1) Tatuaż wykonany przez Adama, pomimo moich lekkich obaw wyszedł rewelacyjnie!... Mania Warto ;) (1) U Pana Adama robiłam swój pierwszy tatuaż. Szacunek dla niego za... Monika Tatuaż tylko tu! (1) Jako osoba już posiadająca tatuaż poszukiwałam miejsca, gdzie profesjonaliści... Gosia S. polecam (1) Mam prześliczny tatuaż na łopatce i... myślę już o następnym! Tatuaż wykonał... aga Piercing (1) W zeszłym tygodniu Macias wykonał mi i mojemu przyjacielowi piercing. Po... kolczykfan Tatuaż (1) Witam jestem Radzio z Tczewa , wykonywałem tatuaż u Adama na prawym ramieniu... Radzio zadowolona:) (1) Dwa dni temu Adam wykonał mi tatuaż na stopie.Jestem mega zadowolona z... Magda MEGA ZADOWOLONA :) (1) Jestem naprawdę bardzo zadowolona ze swojego nowego nabytku :) a także z... SYLWIA