Alternatywa dla leasingu - czy wynajem długoterminowy?

Hej wszystkim. Jestem przedsiębiorcą, mam małą firmę. Potrzebuję auta do pracy i dotychczas korzystałem z leasingu. Teraz szukam alternatywy dla tej formy finansowania i pomyślałem o wynajmie długoterminowym. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Warto spróbować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy leasing to jest coś dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanów się, myślę, że warto spróbować. Działa bardzo podobnie - płacisz stały czynsz za używanie, coś jak ratę leasingu. Tylko po zakończeniu umowy nie wykupujesz auta. A drugi plus to pakiet usług serwisowych - masz pomoc w obsłudze. Przeglądy, wymiany opon, te sprawy. Chyba w wielu firmach działa to podobnie, ja akurat korzystam z wynajmu długoterminowego od Master1.pl. Mają siedzibę w Gdańsku, możesz podjechać i popytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajem długo terminowy to ciekawa alternatywa dla leasingu. Rok temu potrzebowałem dodatkowy samochód w firmie na dalekie dystanse, więc skorzystałem z usług firmy https://autocash24.pl/. Jestem bardzo zadowolony z wybrania tej opcji, a kluczowe jest to, że nie jest to kolejny kredyt jak w przypadku standardowego leasingu. Warto mieć to na uwadze, a najlepiej zapoznać się z całą ofertą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...