Anna K - opinia

Pragnę podziękować bardzo Panu Januszowi z firmy Sikora Nieruchomości, z którym miałam okazję współpracować, kiedy w związku z przeprowadzką postanowiłam kupić mieszkanie w Gdyni. Od pierwszego kontaktu telefonicznego miałam poczucie, że rozmawiam z kompetentną osobą. Dalsza współpraca tylko to potwierdziła. Pan Janusz okazał się nie tylko kompetentny, ale też bardzo życzliwy i pomocny w wielu sprawach dotyczących: prezentacji mieszkania, kontaktu z właścicielką, procesu podpisywania umowy, a po zakończeniu procesu sprzedaży udzielił mi wskazówek co do innych formalności, jakie miałam wypełnić. Na moje telefony i maile zawsze otrzymywałam odpowiedzi, zawsze bez zbędnej zwłoki. Na każdym etapie współpracy zapewnione miałam profesjonalne wsparcie. Od tygodnia mieszkam już w mieszkaniu, które było przedmiotem sprzedaży i jestem bardzo zadowolona. Polecam firmę Sikora Nieruchomości, jak również współpracę z Panem Januszem, jeśli chcecie Państwo w komfortowych warunkach sprzedać lub kupić mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za tak dobrą opinię. Pozdrawiamy i oby mieszkało się jak najlepiej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0