Olaf - opinia (1) Efektem współpracy z AntyWindyk, na dzień dzisiejszy jest wygrana sprawa z... Olaf Joanna Rokosz - opinia (1) Pan Mariusz jest profesjonalistą w każdym calu. Jest osobą rzetelną, sumienną... Joanna Rokosz Agnieszka - opinia (1) Profesjonalna obsługa , osoby pracujące w tej kancelarii znają się... Agnieszka
Andrzej Kraśnik - opinia (1) Bardzo skuteczna i efektywna firma , dobrze znajaca naprawdę skomplikowane... Andrzej Kraśnik Andrzej Kraśnik - opinia (1) Bardzo dobra firma , która działa naprawdę skutecznie. nadmienić należy ,że... Andrzej Kraśnik Patryk - opinia (1) Profesjonalna firma, uczciwa w ocenie sytuacji klienta. Uczciwie oceniana... Patryk Marcin z Gdańska - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie zajęto się moją sprawą, miałem na... Marcin z Gdańska Ewa - opinia (1) AntyWindyk pod każdym względem jest najlepszy. To jedyny zespół jakie zdobył... Ewa Wiesława - opinia (1) Jestem zadowolona z doradztwa i miłej obsługi Wiesława Wiesława - opinia (1) Jestem zadowolona z doradztwa RIO. Wiesława Marek Włódarczak - opinia (1) Namacalny profesjonalizm, ale niepozbawiony zwykłej, ludzkiej życzliwości.... Marek Włódarczak Magdalena K. - opinia (1) Polecam kancelarię AntyWindyk w 100%. Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę i... Magdalena K. Mirosława - opinia (1) Super!!! Wygraliśmy!!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z... Mirosława Arkadiusz - opinia (1) Polecam. Profesjonalna obsługa na każdym etapie sprawy. Wygrana z Eurobankiem... Arkadiusz Grzegorz Kosek (1) Pierwsza bitwa z PKO BP wygrana!!! BTE na ponad 500 000 oddalone w całości i... Grzegorz Kosek Grzegorz Kosek (1) Pierwsza bitwa z PKO BP wygrana!!!BTE na ponad 500 000 zł oddalone i bank... Grzegorz Kosek Magdalena - opinia (1) Serdeczne polecam. Dzięki ich pomocy udało się skutecznie odwołać od nakazu w... Magdalena Anna W. - opinia (1) W 2000 roku zaciągnęłam kredyt hipoteczny w banku PBK. Kredyt ten spłacałam.... Anna W. p o l e c a m ! (1) Dziękuję! Zwróciłem się o pomoc do AntyWindyk, kiedy w ciągu roku otrzymałem... MM / BB I nie mam długu! (1) Super! Polecam! Kancelarię znalazłem w sieci, kiedy zacząłem interesować się... Bogusław