Apartamenty Ateny

Temat dostępny też na forum: Kowale
Apartamenty Ateny to dwa budynki, które powstają na terenie Osiedla Olimp w Kowalach. Teren od lat zabudowywany jest kolejnymi budynkami mieszkalnymi. Rozbudowuje się w tym rejonie także infrastruktura niezbędna do komfortowego życia.

Apartamenty Ateny architektonicznie wpiszą sie w otaczającą zabudowę. W każdym z budynków znajdzie się osiem mieszkań: dwu, trzy i czteropokojowych. Mieszkania ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Investing wciska nowe budynki gdzie sie da, nie patrząc na mieszkańców obecnych i przyszłych. Na wizualizacjach nie ma budynków, które są w rzeczywistości i wszystko tak pięknie wyglada, szkoda, ze rzeczywistość jest zupełnie inna. Brak przestrzeni, miejsc parkingowych, zieleni, miejsc rekreacyjnych, placów zabaw. Nie dajcie sie nabrać.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
to prawda,podzielam tę opinię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale się uśmiałem po przeczytaniu tego tekstu! Wszystko jeden wielki kit ! Ciekawe czy autor tego artykułu w ogóle widział to nieszczęsne miejsce! Brak czegokolwiek. Pozdrawiam przyszłych i obecnych mieszkańców.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na folderach tak pięknie proszę zainteresowanych obejrzeć z bliska szok ! Bagna błoto brak miejsc postojowych jedna wielka ściema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1