Apartamenty Stara Winiarnia

Temat dostępny też na forum: Śródmieście
Kompleks Stara Winiarnia powstał w Śródmieściu Gdańska, w pobliżu najważniejszych zabytków oraz Motławy. Miejsce jest prestiżowe i zapewnia dostęp do obiektów kultury i rozrywki, jakie funkcjonują w obrębie Głównego i Starego Miasta.



Starą Winiarnię tworzy to zespół trzech kameralnych budynków o trzykondygnacyjnej zabudowie, różnym wieku i spójnej architekturze. ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kapitalnie wykończone

Byłem na spacerze w ubiegłym tygodniu i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony jak powoli teren w okolicach Hilotna zaczyna nabierać kształtu oraz wyglądu. Dookoła liczni deweloperzy zaczynają inwestować kapitał i rewitalizują teren aby była to kolejna przyjazna dla mieszkańców dzielnica gdańska. Co do Starej Winiarni jest ona już zbudowana i gotowa do kupienia z tego co się orientuje . Z jednej strony od remontowany budynek z apartamentami z drugiej od strony ul Czopowej przepiękna nowa architektura z tarasami widokowymi na dachu, w której znajdują się lokale oraz apartamenty. Oczywiście standardem jest, że inwestycja posiada hale garażową dzięki czemu mieszkańcy nie mają problemu z parkowaniem samochodów.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

polecam

bardzo profesjonalna obsluga pracownikow Biura Sprzedazy. Inwestycja polozona w kapitalnym punkcie Gdanska. Ceny bardzo atrakcyjne- rozwazam bardzo powaznie zakup mieszkania.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bardzo sympatyczne

miałam przyjemność odwiedizc biuro sprzedażny i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. pracownik miły i uprzejmy do tego wszystko jasno wytłumaczył.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Odnowienie starych budynków super

ale dostawienie tego nowego paskudztwa okropne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobało się ale brak zdolności ? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Apartamenty bardzo ładne ... Klimat i elegancja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

odwiedziłam biuro sprzedaży

Z ciekawością odwiedziłam biuro sprzedaży i dowiedziałam się duzo ciekawych faktów. Sympatyczny młody człowiek oprowadził mnie po większości mieszkań i opowiedział szczegółowo o lokalizacji i detalach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

super apartament

bardzo piekny apartament bardzo mi sie podoba
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bardzo mi się podoba

efektowne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm

byłam ostatnio w biurze sprzedaży. gdyby nie informacja od koleżanki nigdy bym sie nie dowiedziała an temat apartamentów. Mieszkania od Czopowej średnio ale od dziedzińca rewelacja. do tego pan Maciek z biura sprzedaży fajnie wszystko zaprezentował. ogolnie inwestycja godna uwagi !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre pierwsze wrażenie

Miałam przyjemność oglądać mieszkania w grudniu. Prezentacja bardzo konkretna i pozytywna. Lokalizacja - wszędzie blisko, otoczenie - rok czy dwa i będzie pięknie, mieszkania - standardowe ale też nigdzie nie widziałam takich tarasów na dachu budynku, cena - do zastanowienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajna ściema

Ewa, Iwona i kto tam jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle bardzo fajne, sąsiedztwo się zmienia, mieszkania też niczego sobie, obsługa rewelacja !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dookoła stare budownictwo, ruiny

Wieczorem na piechotę raczej strach gdzieś się wybrać, bary piwne, zaraz obok zaczynają się tereny przemysłowe, hm.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdyby nie pan Maciej mieliby problem

Bardzo uczciwy i rzetelny człowiek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytanie

Witam,
Zastanawiam sie co jest na rzeczy? Ponieważ na dzień dzisiejszy sa tam wolne mieszkanie- apartamenty ...
Byliśmy z mężem oglądać jesteśmy pod wrażeniem ...tylko co jest nie tak?
Moze ktoś coś wie ? Bardzo proszę powiedzcie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hamburczyk

piekne polozenie fajne apartamenty tylko otaczajace na grodzkiej stare zabytkowe kmieniczki i stan ulicy nie remontowne izaniedbane nie zachecaja do zakupu i zamieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widok na zagracone balkony

budynku na przeciwko- bezcenny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0