Gemini Polska

Apteki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 411

Tomasz - opinia (1) masakra czekałem na towar tydzień czasu, jak się upomniałem o przesyłkę to... Tomasz Piotr T - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówienia online. Apteka Gemini jest solidna i... Piotr T Ewa - opinia (1) Zamówienie złożyłam w piątek o godzinie 20, w sobotę z rana już było do... Ewa
jolacia - opinia (1) bardzo dziekuję za sprawną obsługę szybko otrzymałam ! jolacia Czy punkt odbioru na Trzy Lipy jest czynny w niedziele niehandlowe? (2) Czy punkt odbioru na Trzy Lipy jest czynny w niedziele niehandlowe? gg Roman (1) obsluga mila ceny dostepnetransport na czas Roman Polecam! (1) Juz kolejny raz robiłam zakupy internetowe w tej aptece, pomimo iż mieszkam... Aleksandra Apteka z profesjonalną obsługą klienta (1) Zamówiłam kilka sztuk leków i po otwarciu paczki niestety jednego... Justyna uwielbiam (1) dla malucha i mamy - uwielbiam ;) ania Taniej niż gdzie indziej (1) Jestem częstym klientem i polecam zakupy w tej sieci. Wszystkie leki... Katarzyna Panie pakowaczki (1) Brak wyobraźni Pań pakujących produkty. W rezultacie dostajemy czekoladę o... @ Nie polecam Geminii/ długi czas oczekiwania na przesylkę !!! (1) Geminii to apteka, która NIE realizuje zamówień w uzgodnionym terminie 48... Rozczarowana Brak profitu (1) Zrobiłam w internetowej aptece Gemini kilka razy zakupy na łączną sumę ponad... Pani bezpłatna próbka (1) Złożyłam zamówienie za 60 zł (czy to mało droga Apteko?) i Pani kazała mi... a POLECAM APTEKĘ (1) Polecam tę aptekę internetową. Jak dotychczas (zamawiałam 4 razy) wszystko... MARY Brak szacunku dla klienta (1) Jak dotąd byłam bardzo zadowolona z obsługi i szybkości realizacji zamówień.... Zawiedziona kkientka Długi czas oczekiwania, ograniczony kontakt (1) Mija ponad tydzień od złożenia zamówienia w aptece internetowej gemini, a... Katarzyna ocena apteki (1) od dłuższego czasu zamawiamy w aptece Gemini leki,substytuty i... Gołębiowska Maria apteka widmo (3) Nie wiem skąd biorą się pozytywne komentarze. Nie można się tam dodzwonić.... Bożena nie kupjcie (2) NIe polecam tej apteki bardzo chamska obsługa robią łaskie, że coś... Dzeus