Apteka dla seniora

Ostatnio moja mama robiła zakupy w DOZ aptece i dostała 20% zniżki na leki. Okazało się, że jest promocja dla osób 60+. Jeśli zrobią zakupy między 8 a 12 to dostają rabat na leki w wysokości 20%. Może ktoś z waszych bliskich skorzysta. Dla moich rodziców to wyszła całkiem spora kwota.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wow całkiem niezły rabat. Musze rodzicom powiedzieć, bo będą na pewno na ten miesiąc wykupywać dopiero leki. Takie 20% mniej to całkiem spora kwota zostanie w portfelu. Muszę tylko sprawdzić na stronie gdzie w Gdańsku jest najbliższa DOZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

@Makarena/Angela:

Oczywiście nikt nie wpadnie na to, że jesteś tą samą osobą.
Pytanie tylko, czy to wyjątkowo głupia forma kryptoreklamy, czy działanie konkurencji, mające odstręczyć potencjalnych klientów. Bo reklama w takiej formie jest mocno antyskuteczna.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli promocja jest fajna to warto mówić o niej, 20% dla starszej osoby to na pewno dużo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajna informacja z tą promocją w dozie, dam znać dziadkom, wiem jak dużo wydają na leki co miesiąc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale to wystarczy po prostu napisać, że jest promocja. A nie dyskutować sama ze sobą, robiąc przy okazji sobie obciachu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

He he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest DOZ na Karmelickiej 1, bo byłam tam kilka razy ostatnio. Fajny ten rabat, bo jednak 20% to bardzo duża oszczędność.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to leki były, czy suplementy? Bo jak te drugie, to nie mam pytań. xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak byłam z mamą rano w aptece to magister mówiła, że rabat obejmuje leki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno leki, moja mama wczoraj w DOZ kupowała i rabat się naliczył. Zaoszczędziła 100zł bo wzięła od razu na miesiąc. Niestety choruje na cukrzycę i ma problemy z sercem i tarczycą. Wielu jest seniorów, którzy takie pieniądze na leki zostawiają co miesiąc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No bez przesady. Promocja w DOZ obejmuje tylko leki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna opcja. Moja babcia była kilka dni temu i zaoszczędziła 300zł. Wzięła leki swoje i dziadka więc będzie miała na 3 miesiące. To całkiem spora oszczędność. Bravo dla doz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bravo dla DOZ za taki rabat. Dla wielu osób starszych to bardzo dużo, bo 20% na lekach to często całkiem spora kwota.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też popieram i uważam, że DOZ bardzo tym wsparło ludzi. Leki teraz nie są coraz tańsze tylko coraz droższe, a taki rabat to przy skali nawet miesiąca całkiem spora kwota.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę rodzicom podpowiedzieć. Chociaż nie wiem gdzie w Gdańsku są stacjonarnie doz ale sprawdzę rodzicom jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę rodzicom podpowiedzieć. Chociaż nie wiem gdzie w Gdańsku są stacjonarnie doz ale sprawdzę rodzicom jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno jest DOZ Grunwaldzka 83, Gdańsk. Dalej ta promocja jest więc jak coś to można korzystać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie czy dalej w DOZ jest ta promocja dla seniora?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


tak promocja w doz obowiązuje cały czas w godzinach 8:00-12:00
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rabat dalej jest, bo moja mama dziś była w DOZ. Ogrom pieniedzy przez te kilka miesiecy zaoszczedziła. Niestety jesc chora przewlekle i co miesiac wykupuje dużo leków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jeśli senior nie jest w stanie sam zakupić sobie tych leków? Czy można to zrobić za niego, ale tak żeby naliczyło rabat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można pójść i wykupić za niego recepty. Nie ma z tym w DOZ problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że chodzi o recepty. Ogólnie mając numer recepty i numer pesel można wykupić. Plus dla DOZ za ten rabat dla seniora. @0 % to bardzo dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ta promocja dalej dziala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa. Moja mama dziś była w DOZ i dostała 20% rabatu na wszystkie leki z recepty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa, wczoraj byłam w DOZ i rabat 20% mama dostała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, ze ta akcja tak długo trwa. Jak dla mnie to oby została na stałe. Dla wielu seniorów takie 20 % to bardzo dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim okresie jak teraz dla seniorów każde wsparcie się przyda. To może wydaje się nie dużo, ale DOZ super pomaga taką akcją. Moi rodzice dużo wydają na leki i to 20% to dla nich spora kwota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, też tak uważam, a 20% na leki to całkiem spora zniżka więc doz dobrze to przemyślało, moja mama też korzysta z ich oferty już kilka miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...