Aquacleaning24

Sprzątanie i czyszczenie Mycie okien

Gdańsk, Aleksandra Dulina 6/15

Ryszard - opinia (1) Bardzo profesjonalne, sprawne , szybkie wykonanie uzgodnionego zakresu... Ryszard Cezary - opinia (1) Firma, która robi to co oferuje na najwyższym poziomie. Cezary Beata - opinia (1) Polecam. Firma solidna usługa wykonana profesjonalnie. Pozdrawiam Beata
Wojtek KK - opinia (1) Korzystałem z usług Pana Damiana wielokrotnie. Za każdym razem byłem równie... Wojtek KK Rafal - opinia (1) Skorzystałem z usług firmy i nie żałuję. Mycie elewacji przebiegło szybko,... Rafal Kamil Rzodkiewicz - opinia (2) Szybko i sprawnie, efekt super, polecam! Kamil Rzodkiewicz Violetta - opinia (2) Absolutny strzał w dziesiątkę!!! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wykonywanej... Violetta Rafał - opinia (2) Polecam, solidnie i rzetelnie wykonana praca. Rafał Polecamy! (1) Profesjonaliści znający się na swojej robocie - szybko i dokładnie uporali... Karolina Karol Iwaszkiewicz - opinia (1) Firma godna polecenia, szybka wycena i realizacja usługi - polecam Karol Iwaszkiewicz mycie okien na wysokości (1) profesjonalna i skuteczna firma myjąca okna .Polecam Przemek